Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 445 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 445 
cena od: 169 
cena od: 445 
cena od: 445 
cena od: 169 
cena od: 169 

Kolorowe fototapety ścienne tanim i prostym sposobem na zmianę dekoracji ścian

Fuzja kolorów w Twoim wnętrzu! W tej kategorii znajdziesz fototapety dla siebie. Wszystkie kolory tęczy mogą zagościć w Twoim mieszkaniu. Folklorystyczne fototapety nawiązujące do tradycji ożywią industrialne wnętrza. Przy okazji rozjaśnią ciemne pomieszczenie. Foto-naklejka w kolorowe drzwi rozwiąże problem oklejenia nudnych pomieszczeń. Wybierz dla siebie fototapetę, która zachwyci Ciebie oraz Twoich gości. Kolorowe uliczki oraz pełne orzeźwiających kolorów warzywa dzięki warstwie laminatu idealnie nadadzą się do kuchni lub łazienki. Ogromny wybór tapet pozwoli Ci wybrać idealną tapetę dla siebie.

Kolorowe fototapety ścienne upiększą każde pomieszczenie

Kolorowe fototapety ścienne tanim i prostym sposobem na zmianę dekoracji ścian. To jak wygląda nasze mieszkanie wpływa na nas. A także naszych domowników – szczególnie na nasze dzieci. Nie chodzi wyłącznie o to, aby regularnie robić w nim porządku, kupować meble, sprzęty RTV i AGD. Fototapety w najpiękniejszych kolorach najzwyczajniej w świecie przyczynią się do tego, że będziemy mieli bardziej nowoczesne i komfortowe mieszkanie. Owszem, to jest oczywiście bardzo ważna kwestia, ale akurat nie w tym momencie.

plamy na abstrakcyjnej tapecie

Bardziej skupmy się na tym, co możemy tak naprawdę zrobić, abyśmy po prostu mogli powiedzieć o swoim mieszkaniu. Ponieważ że jest urządzone w bardzo optymistyczny sposób. Powinniśmy zrobić dosłownie wszystko co w naszej mocy, aby po wejściu do środka. Każdy z domowników czuł się naprawdę świetnie. Oczywiście można podać całkiem sporo interesujących rozwiązań, ale na teraz napiszmy o jednym z najwspanialszych – konkretniej mówimy o fototapeta kolorowych ściennych. Już zwykłe fototapety potrafią zrobić wiele dobrego, a co dopiero takie kolorowe!

Jaki kolor fototapety wybrać na ścianę do salonu?

Przede wszystkim trzeba docenić kolorowe fototapety ścienne za to, że właśnie bardzo pozytywnie wpływają na wszystkich domowników.  Tutaj kupisz najpiękniejsze fototapety na ściany w najmodniejszych kolorach

Polska nie jest łatwym krajem do życia – rynek pracy, pogoda i społeczeństwo potrafią dać nam w kość, i pewnie marnym pocieszeniem jest to, iż w porównaniu do reszty świata i tak nie mamy źle. To wszystko powoduje, iż przynajmniej nasze mieszkanie powinno być niejako ostoją, takim miejscem, w którym będziemy czuli się wspaniale. A nic tak nic pobudza do życia jak właśnie kolorowe fototapety ścienne! Jednakże nie chodzi oczywiście wyłącznie o wpływ na nasze samopoczucie, psychikę.

nowoczesne grafiki na ściany

Równie istotne, może nawet bardziej, jest najzwyczajniej w świecie fakt, że przecież fototapety w modnych kolorach bardzo ładnie się prezentują. Ściany w naszym mieszkaniu będą o wiele bardziej urokliwe! Sporo kolorowych fototapet ściennych wprost stworzonych do tego, aby zostały zawieszone na ścianie naszego mieszkanie można znaleźć pod adresem wszystko jest naprawdę fantastyczne. Wybór kolorowych fototapet ściennych jest tak duży, że każdy znajdzie coś fajnego.

Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza! Wszystkie fototapety wykonujemy na wymiar podany przez Klienta.

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x