🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
595 

Fototapety do studia urody i salonów fryzjerskich

Każdemu z nas przyda się odrobina relaksu. Znajdziesz tutaj odprężające wzory, które przepełnią Cię spokojem.

Sprawdź naszą niezwykłą ofertę wzorów do dekoracji salonu kosmetycznego, salonu masażu, studia fryzur. Znajdziesz tu wzory w stylu ZEN, uspokoją Cię i zrelaksują. Jest tu fototapeta ze świeczkami, obraz z chińskim posągiem i foto-naklejka z białą orchideą. Znajdziesz tutaj odprężające wzory, które przepełnią Cię spokojem. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich Klientów niestandardową fototapetą ścienną!

Jak upiększyć ściany w salonie fryzjerskim

Fototapety do salonu fryzjerskiego są nie tylko popularne, a przede wszystkim atrakcyjne. Dzięki odpowiednio dobranym wzorom fototapet do salonu fryzjerskiego można stworzyć wnętrz, które wywołuje zachwyt już po pierwszym kontakcie, a efekt na długo pozostaje w pamięci. Moc fototapet do salonu fryzjerskiego, studia urody i kosmetycznych bywa ogromna i bardzo często jeden odpowiednio dobrany obraz na ścianie zaspokoi potrzeby wystroju nie wymagając już w zasadzie żadnych innych dodatków. To sposób na tworzenie fantastycznym miejsc o wyjątkowym klimacie. A przy okazji intensywne podkreślanie roli pomieszczenia. Fototapety dla fryzjerów to funkcjonalna dekoracja, która sprawdzi się zarówno w domach, jak i w firmach czy lokalach publicznych.

Fiolet jako akwarela na tapecie

Jedną z kategorii fototapet stwarzających tak duże i tak znaczące aranżacje wnętrz są fototapety dla fryzjerek i kosmetyczek zgromadzone w kolekcji tematycznej na stronie naszego sklepu. Oczywista jest tematyka fototapet na ścianę do salonu fryzjerskiego, która oscyluje wokół kobiety. Jej urody, makijażu, fryzury, stylizacji w szerokim rozumieniu. Nie jest to jednak tematyka wyłączna, bowiem jak można zauważyć w kolekcji pojawiają się też wzory odbiegające od przeznaczenia salonu. A skłaniające się w kierunku kobiecego stylu życia, mody, tańca – także tego bardzo nowoczesnego. Wszystkie kompozycje wskazują jednak na wnętrze o typowo damskim charakterze.

Podpowiadamy jaki wzór na fototapecie do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego wybrać:

Urządź w łazience prywatne SPA, lub udekoruj fototapetami swój salon kosmetyczny. Bogaty wybór fototapet na ściany oraz różnorodna kolorystyka, nie pozwoli Ci się nią znudzić tak szybko. Wzory z motywem akwarelowym z dodatkami złota, nadadzą indywidualnego charakteru. Jeśli tęsknisz za wakacjami, to motyw muszli, kamieni i wody będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ciekawe wzory ozdób ścian. Wzory idealne do dekoracji salonu kosmetycznego lub salonu masażu.

Fototapety do salonu fryzjerskiego, studia urody – nowoczesne i klasyczne

Fototapety do salonów urody, fryzjerów można podzielić na te nowoczesne i klasyczne, a nawet retro.

Pierwsze fototapety do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego wyróżniają się intensywną kolorystyką, dynamizmem postaci wyrażonym sylwetkami pań w wielu różnych pozach. Dotyczy to zarówno tancerek, jak i bardzo zmysłowych modelek otulonych zwiewnym woalem w wybranym kolorze. Wiele z tych fototapet do salonów urody i fryzjerskich jest doskonałym dodatkiem kolorystycznym podkreślającym wystrój wnętrza. Kolor woalu czy kobiecych ust i paznokci może wzmacniać elementy designu salonu w tej samej barwie. Dzięki czemu dekoracja staje się integralną częścią całości pomieszczenia. Kolory mogą być dowolnie modyfikowane a usta nie muszą być czerwone, ale dobrane do stylu salonu.

fototapety z cegłami

Druga grupa fototapet do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego to dekoracje czarno białe, które z jednej strony mogą doskonale podkreślać nowoczesność, a z drugiej świetnie sprawdzają się w aranżacjach retro i vintage. Klimat saloniku jak sprzed 50 lat z pewnością doskonale zaakcentuje fototapeta z portretami kobiet, albo kolaż z czarno-białych zdjęć. Pomimo stylowej dekoracji salon wcale nie musi sprawiać wrażenia starego i zaniedbanego. Bowiem dekoracja ma jedynie podkreślać jego charakter, a jej uzupełnieniem może być stylowe, ale wykonane współcześnie wyposażenie. Fototapety do salonu fryzjerskiego to sposób na stworzenie wyjątkowej atmosfery, w której klientki będą czuły się doskonale i zechcą jeszcze nie raz odwiedzić to miejsce.