🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Spraw, by Twój przedpokój lub korytarz już nigdy nie był nudny. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy kategorię z idealnymi ozdobami do przedpokoju. Znajdziesz tutaj dekoracje zarówno nowoczesne jak i w stylu vintage. Fototapety na wymiar w różnych kolorach.

Jak urządzić wąski przedpokój lub malutki korytarz? Wybierz fototapety powiększające wnętrze

Jak urządzić wąski przedpokój? Bardzo często, nawet w przestronnym domu, przedpokój jest niewielki i przysparza właścicielom problemy, jeśli chodzi o odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni. Aranżacja ta jest niezwykle ważna, ponieważ przedpokój to wizytówka każdego domu. Jak urządzić wąski przedpokój ? Warto więc zadbać w nim nie tylko o wygodę, ale również o piękny wygląd. Pomysłem na optyczne poszerzenie niewielkiego przedpokoju jest postawienie na jasne barwy i lustra, które odpowiednio zawieszone sprawiają. Osiągniemy w pomieszczeniu efekt głębi.

tapeta winnica

Jak urządzić wąski korytarz? Doskonałym sposobem może być także zastosowanie w zbyt wąskim przedpokoju fototapety. Charakteryzującej się właściwościami optycznie poszerzającymi wnętrze. Motywami, które wspaniale spełniają to zadanie są wydrukowane na fototapetach zdjęcia z pejzażami architektonicznymi przedstawiającymi zabytkowe uliczki wijące się wśród starych kamieniczek. Przejścia pod arkadami, tunele, jak również panoramy światowych metropolii.

Jak urządzić wąski przedpokój? Również fotografie przyrodnicze z krajobrazami prezentującymi na przykład rozległe pola lawendowe albo ścieżki wijące się wśród leśnej gęstwiny doskonale sprawdzą się w niewielkim przedpokoju i z powodzeniem będą łączyć funkcję dekoratorską z korygującą rozmiar wnętrza.

Jak urządzić wąski przedpokój w tani i prosty sposób dzięki tapecie?

Podobnie taką właściwość mają niektóre tapety z abstrakcyjnymi układami geometrycznymi. Tworzącymi tunele i korytarze, dające złudzenie, jakby na ścianie pojawiło się przejście w inną rzeczywistość. Popularną kategorią fototapet ściennych, które doskonale będą się prezentować na ścianie przedpokoju, są te z motywami roślinnymi. Zarówno w formie narysowanych grafik, jak i zdjęć powiększonych do spektakularnych rozmiarów. I tak mamy tu do wyboru na przykład pierzaste dmuchawce uchwycone na fotografiach na tle błękitnego nieba albo ich bardziej awangardowe wersje podbarwione jaskrawymi kolorami.

popularne fototapety

Właściciele, którzy w swoim domu postawili na rustykalną aranżację mogą ją dodatkowo podkreślić zdobiąc przedpokój ludową rozetą. Inspirowaną polską sztuką folklorystyczną. Każdy, kto chciałby w nieskomplikowany sposób odmienić wygląd zbyt wąskiego przedpokoju. Powinien koniecznie zainteresować się fototapetami. Jak urządzić wąski przedpokój? To niezwykle prosta, a z drugiej strony skuteczna metoda, która pozwoli nam szybko osiągnąć wyrazisty efekt radykalnej zmiany aranżacji pomieszczenia.

Jak urządzić wąski korytarz?

Dobrze jest o tym pamiętać i wziąć pod uwagę ogólną aranżację pomieszczenia, w którym chcemy zastosować fototapetę. Barwne dekoracje przedstawiające duże motywy będą się najlepiej prezentować we wnętrzach utrzymanych w oszczędnym stylu i sprawdzą się raczej w większych pomieszczeniach. Z kolei jasna i pastelowa kolorystyka, na przykład niezwykle popularne zdjęcia roślin. Pejzaże przyrodnicze, nadadzą wyjątkowy wygląd niewielkim wnętrzom. Oczywiście nie należy bać się eksperymentów i czasami właśnie przełamanie ogólnie przyjętej konwencji może okazać się strzałem w dziesiątkę.  Bogactwo wzorów wydrukowanych na tapetach może przyprawić o zawrót głowy. Jak urządzić wąski przedpokój ? Obok realistycznych fotografii przedstawiających miejsca, ludzi, zwierzęta i rośliny, mamy do wyboru również wiele motywów abstrakcyjnych lub surrealistycznych.

Jak urządzić wąski korytarz? Wybierz tapetę odporną na zabrudzenia

Dekoracjami o bardziej uniwersalnym charakterze są fototapety z nadrukami typograficznymi. Ich najczęstszym motywem są litery lub napisy, albo prosta grafika – wszystko utrzymane na ogół w dwóch lub trzech kolorach. Dominuje tu czerń, biel i wszelkie odmiany szarości, ewentualnie z domieszką jakiejś pastelowej barwy. Ten rodzaj tapet można dopasować do wnętrz utrzymanych w różnorodnych aranżacjach, poczynając od tradycyjnej klasyki a kończąc na surowym minimalizmie lub stylizacjach industrialnych.

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wybierz wzór i zaskocz swoich znajomych niestandardową fototapetą ścienną w przedpokoju!