🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety do biura, firmy, gabinetu

Spraw aby Twoje biuro już nigdy nie było nudne. Od teraz czas w pracy już nigdy nie będzie Ci się dłużył. A to wszystko dzięki naszym modnym dekoracjom. Dla osób, które nie lubią krzykliwych kolorów mamy coś stonowanego. Drewniana przystań w kolorach sepii nie będzie rozpraszać podczas pracy a dodatkowo uprzyjemni pomieszczenie.

Ozdób sale konferencyjną, zadziw swoich klientów wspaniałą atmosferą panującą w tym pomieszczeniu. Ten efekt możesz uzyskać za pomocą naszych fototapet.

Znajdziesz tu fototapety z panoramą dużych miast, niezwykłymi drzewami oraz fantazyjnymi abstrakcjami.

Fototapeta do pokoju - Motyw roślinny

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich znajomych niestandardową fototapetą ścienną!

Jesteś szefem wielkiej firmy ale nie wiesz jak urządzić swój gabinet?

To dobrze trafiłeś. Mamy ofertę dla Ciebie. Poczuj się komfortowo w swoim gabinecie patrząc na fototapetę z panoramą Nowego Jorku. Będziesz czuł klimat Nowego Jorku. Znajdziesz tu również obrazy z orientalnymi rzeźbami, które podziałają na Ciebie uspokajająco.

Fototapeta z marokańskim motywem do pokoju

Foto-naklejki na drzwi wprawią w zachwyt Twoich pracowników oraz zaskoczą potencjalnych Klientów. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich Klientów niestandardową fototapetą ścienną!

W tej kategorii znajdziesz też wzory idealne do dekoracji biura podróży.

Są tu najpiękniejsze i najciekawsze miejsca na świecie. Dzięki naszym fototapetom odmienisz wygląd swojego biura. Zachęć swoich klientów do niezapomnianej podróży. Są tu fototapety z wieżą Eiffla, które przypadną do gustu romantykom. Obrazy z mostem Brooklińskim w Nowym Jorku to opcja dla osób, które nie boją się przygody. Foto-naklejki na meble z egipskimi piramidami przypomną minione wakacje i będą przywoływały wspomnienia. Doskonała jakość fototapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich Klientów niestandardową fototapetą ścienną!