🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety beton, deski i inne Tekstury – jednolite, powtarzalne, wzory.

Znajdź dla siebie fototapetę ze strukturą betonu, foto-naklejkę z cegłą oraz obraz z deskami. Obecnie jest to najmodniejszy sposób dekorowania ścian. Fototapety do pokoju z motywami cegły idealnie wkomponują się w industrialne wnętrza. Oferujemy foto-tapety do salonu dla osób, które lubią surowe wykończenia wnętrz. Niebanalny efekt oraz niepowtarzalność wzorów sprawiają, Twój salon będzie niepowtarzalny. Nowoczesne wzory zaprojektowane przez najlepszych designerów.

Modne fototapety – kolekcja nowoczesnych wzorów na ściany z teksturami, deskami i betonem

Dekorowanie wnętrz podlega takim samym prawom mody, jak kreowanie stylu odzieżowego w danym sezonie. Podczas, gdy w kolekcjach na wybiegach pojawiają się konkretne motywy tkanin, kolory i fasony ubrań we wnętrzach dominuje konkretna gama kolorów. Rodzaj dekoracji, albo kategoria tematyczna detali wzorniczych. Ostatnie lata to wejście do wnętrz modnych fototapet teksturalnych, jednak nie tych znanych z lat 80-tych ubiegłego wieku, ale całkiem nowej formy o bardzo szerokim spektrum tematycznym. Innowacja objęła też materiały. Wśród których pojawiły się produkty winylowe, sprawdzające się w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach o trudniejszych warunkach.

Fototapeta z lawendą

Wśród teksturowych fototapet znalazło się też trochę wzorów rustykalnych i vintage. Style te panują w dekoratorstwie już od kilku lat, ale na rustykalizm moda nie przemija. A nawet jest wzmacniana nowym trendem określanym, jako New Folk. Oba style wyrażane są na modnych fototapetach motywami polnych roślin, ziół i ludowych wycinanek naniesionych na beton, cełge, deski. Kolejny nurt, jaki można zauważyć, to fascynacja Afryką i tamtejszymi klimatami. Czyli dzikimi zwierzętami z dominującym motywem zebry, postacie afrykańskich wojowników, kobiet plemiennych i wzory nawiązujące do starożytnego Egiptu czasów faraonów.

Betonowe fototapety, jakie można znaleźć na naszej stronie to również bogaty przegląd motywów industrialnych, widoków nowoczesnych miast w ujęciu dziennym i nocnym, na panoramach i w codziennym zgiełku, na komiksowych rysunkach. A także konstrukcje mostów. Kategorią, która zyskuje coraz większe uznanie jest architektura posiadająca głębię, pozwalająca na optyczne powiększanie wnętrz. Wąskie uliczki czy rozległe przestrzenie jezior z ciągnącym się w kierunku horyzontu mostem to tylko dwa przykłady modnych fototapet. Samodzielną kategorię  fototapet strukturalnych z motywami betonu, desek i cegieł tworzą też futurystyczne abstrakcje.