Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%

Fototapety boho dla dzieci wyróżniają się swoją zauważalną delikatnością, która w pokoju Twojej pociechy powinna się szczególnie wyróżniać. Wprowadzają do pokoju Twojego dziecka spokojną atmosferę dzięki swojej subtelności. Najczęściej jest ona zauważalna we wzorach i odcieniach. W swojej ofercie posiadamy również delikatne motywy leśne fototapet boho do pokoju dziecięcego, które znajdziesz tutaj.

Fototapety boho dla dzieci otulą pokój Twojej pociechy swoimi delikatnymi barwami oraz wzorami

Umieszczając fototapetę dziecięcą z motywem boho w pokoju Twojej pociechy sprawisz, że będzie z chęcią spędzała, każdą chwilę w swoich czterech ścianach. Pomogą Ci w subtelnym zaaranżowaniu przestrzeni pokoju Twojego dziecka. Fototapety dla dzieci w delikatnych kolorach idealnie uzupełnią i dodadzą efektowny wygląd wnętrzu przeznaczonym do użytku dla Twojej nawet najmłodszej pociechy. Uzupełniając wnętrze dodatkowo o dekoracyjne dodatki sprawisz, że pokój Twojego dziecka stanie się dla niego idealnym miejscem zabaw oraz wypoczynku.

fototapeta skaczące małpkiJeśli Twoja pociecha lubi zwierzęta egzotyczne to idealnie sprawdzi się fototapeta do pokoju dziecięcego w stylu boho z motywem skaczących małpek w towarzystwie leniwca i słodko śpiącego geparda. Kolejnym egzotycznym motywem fototapety do pokoju dziecięcego w stylu boho są słonie na tle zielonych palm, na których możemy zauważyć tukana i papugę.

Posiadamy również fototapety do pokoju dziecięcego z motywem dziewczynki, która na tle pastelowych odcieni lasu spędza czas z leśnymi zwierzątkami. Ukazując równocześnie delikatność dziewczynki poprzez jej zachowanie, na przykład głaskanie leśnych zwierzątek. Taki rodzaj motywu fototapety dziecięcej z motywem boho polecamy do pokoju małej dziewczynki.

Fototapety z subtelnymi wzorami jakie posiadamy w naszej ofercie

W naszej ofercie fototapet dziecięcych z motywem boho znajdziesz różnorodne, subtelne wzory, które na pewno zainteresują Cię swoją grafiką. Dzięki swojej delikatności nadadzą się nawet dla tych najmłodszych dzieci.

Posiadamy fototapety do pokoju dziecięcego we wzory, takie jak: pióra, zwierzęta leśne oraz zwierzęta egzotyczne. Kolory fototapet dziecięcych ze zwierzęcym motywem boho, charakteryzują się stonowanymi odcieniami są to, między innymi: fiolet, zieleń, brąz. Przeglądając naszą ofertę fototapet dziecięcych z motywem boho, na pewno znajdziesz idealny wzór dla Twojej nawet najmniejszej pociechy. W swojej ofercie posiadamy również fototapety dziecięce z motywem boho dla starszych pociech.

 

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x