Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%

Fototapety dziecięce z lasami przeniosą Twoje dziecko w świat bliski naturze. Sprawią, że pomieszczenie, w którym będzie się znajdować fototapeta leśna dla dziecka stanie się baśniowe i jednocześnie zaczarowane. Podobnie do motywu lasu w świat baśni przeniosą Cię i Twoją pociechę fototapety dla dzieci z motywem boho, które znajdziesz tutaj.

Fototapety dziecięce z lasami sprawią, że Twoje dziecko poczuje się blisko tajemniczego lasu

Motyw lasu i zwierząt przedstawiony na fototapecie dziecięcej przeniesie Twoje dziecko w najbardziej tajemnicze zakątki leśnej przygody. Dlatego Twoje dziecko będzie miało możliwość poznawania leśnych zwierząt oraz całej roślinności jaka znajduje się na fototapecie dziecięcej z lasem. Może być to dla Twojego dziecka ciekawa i pełna odkryć przygoda.

fototapeta dziecięca z motywem lasuPrzede wszystkim Twoje dziecko dzięki fototapetą z motywem lasu ma możliwość odkrywania jego baśniowego wyglądu. Za pomocą fototapety leśnej Twoje dziecko ma możliwość zobaczenia zwierząt, które rzadko można zaobserwować na pieszych wędrówkach po lesie. W większości są to zwierzęta dzikie i trzymające się daleko od człowieka. Można wyróżnić też takie, które swój tryb życia prowadzą głównie w nocy, na przykład: niedźwiedzie, sowy, jeże.

Zwierzęta na fototapecie dla dzieci z motywem leśnym swoim wyglądem przypominają często postacie z bajek. Sprawia to, że dziecko czuje się bezpiecznie posiadając taką fototapetę u siebie w pokoju. Obraz dziewczynki przedstawiany na fototapecie dziecięcej z motywem lasu pokazuje, przede wszystkim bliskość człowieka z naturą oraz dobroć jaką powinno okazywać się zwierzętom. Dlatego Twoje dziecko mając fototapetę z lasem w swoim pokoju nauczy się obcowania z przyrodą oraz dbania o nią.

W naszej ofercie znajdziesz fototapety leśne dla dziecka ciekawego odkrywania natury i lasu

W naszej ofercie fototapety leśne dla dziecka uczą go bliskości z naturą od najmłodszych lat. Oferowane, przez nas fototapety dziecięce z motywem lasu charakteryzują się swoim tajemniczym oraz subtelnym wyglądem. Barwy jakie widnieją na naszych fototapetach z leśnymi zwierzętami, odwzorowują rzeczywiste odcienie ubarwienia zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Drzewa widniejące na fototapecie dla dzieci z motywem lasu tworzą perspektywę, która optycznie powiększy pokój Twojego dziecka. Zielone liście oraz drzewa jakie można zauważyć na fototapetach nadadzą świeżości pokoju Twojego dziecka.

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x