Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%
cena od: 169 
cena od: 445 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 445 

Fototapety do szkoły i przedszkola nadadzą bajkowy wygląd Twojej placówce, ale również sprawdzą się idealnie do efektywniejszej nauki. Spraw, aby dzieci chętnie przychodziły do szkoły i przedszkola. Fototapeta nada salom lekcyjnym oraz korytarzom inny, lepszy wygląd dzięki dziecięcym motywom.

Fototapety do szkoły i przedszkola idealnie sprawdzą się do Twojej placówki, aby nadać jej atrakcyjniejszy i przytulniejszy wygląd

Do dekoracji ścian przedszkola polecamy fototapety, które posiadają bajkowe, kolorowe motywy. Możemy zauważyć na fototapetach do przedszkola między innymi: zwierzątka, kolorowe latające domki oraz przyjazne stworki. Do przedszkola idealnie nadadzą się fototapety z motywem: dnia do sal lekcyjnych oraz nocy do sal relaksacyjnych. Ich przedstawione motywy zainteresują niejednego przedszkolaka i sprawią, że nawet najmłodsi będą zainteresowani fototapetą.

fototapety do przedszkola i szkołyDla dzieci do szkoły posiadamy fototapety, które poprzez swój wygląd zachęcą je do efektywniejszej nauki. W swojej ofercie posiadamy mapy polski oraz świata. Za pomocą swojego ciekawego wyglądu fototapeta przykuje uwagę niejednego ucznia. Na fototapecie do sal lekcyjnych możemy zauważyć nazwy kontynentów, oceanów, grafikę zwierząt występujących na danym obszarze oraz wiele innych.

Do klas lekcyjnych dla starszych dzieci posiadamy w swojej ofercie polityczną mapę świata, która dzięki swojemu stałemu miejscu na ścianie ułatwi naukę uczniom oraz nauczycielom w Twojej placówce. Dodatkowo posiadamy szkic polskiej mapy, która posiada nazwy województw oraz ich stolic. Znajdziesz u nas różne style i motywy fototapet dla dzieci do szkoły z mapą świata, szukaj tutaj.

Dziecięce fototapety w Twojej placówce przyczynią się do efektywniejszej nauki oraz dekoracji korytarzy i sal lekcyjnych

Dziecięce fototapety sprawią, że dzieci chętniej będą przychodziły do przedszkola oraz będą czuć się bezpieczniej dzięki pięknym i zaczarowanym motywom na fototapecie. Nawet te najmłodsze dzieci poczują się przytulnie w otoczeniu bajkowych motywów fototapety. Dla przedszkolaków fototapety są kolorowe i posiadają dużą ilość zwierząt, kształtów oraz pozytywnych zachowań.

Fototapety dla starszych dzieci posiadają w większości stonowane kolory, ale również niektóre z nich posiadają dużą ilość szczegółów jak na przykład zwierzęta bądź pokazany na mapie klimat występujący w różnych strefach. Tego typu fototapety mają nadać więcej kolorów placówce i dodatkowej dekoracji ścian.

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x