🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Kawa, owoce i przyprawy na fototapetach

Kto nie lubi zapachu świeżo zmielonej kawy? Aromatyczna kawa to również piękna dekoracja do Twojej kuchni – możesz stworzyć specjalne miejsce w jadalni wyłącznie do picia kawy i relaksu. Do tego przedsięwzięcia przyda Ci się fototapeta z kawą. Możesz ją zamontować na ścianie, fototapetę samoprzylepną z ziarnami kawy możesz przykleić na szafkach lub blacie stołu. Dekoracje na wymiar z motywem kawy to piękna ozdoba Twojej jadalni.

fototapeta z napisami

Dodatkowa warstwa laminatu pozwala na wykorzystanie fototapety w innym miejscu niż typowy salon. Tapeta wtedy jest trwalsza i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu można wykorzystywać ją w kuchni lub w łazience. Oferujemy fototapety ścienne dla osób lubiących nowoczesne wykończenia wnętrz.

Fototapety z owocami – ciekawa alternatywa do upiększenia ścian nie tylko w kuchni

Trwałe i modne ozdoby jak owocowe sady, soczyste i smakowite fototapety z owocami i naklejki do upiększania kuchni i jadalni. Dlatego owoce to niezwykle wdzięczny temat pokojowych i kuchennych dekoracji. A ich efektowne kolory i budzące apetyczne skojarzenia gatunki potrafią nie do poznania zmienić charakter wnętrza. Świat owoców być może nie jest tak bogaty, jak kwiatów czy krajobrazów. Dzięki niezwykłym zdolnościom fotografów oraz technice, która znana jest pod nazwą makrofotografii każdy, nawet najpospolitszy owoc staje się niepowtarzalnym dziełem sztuki. Ponieważ na fototapetach pojawiają się cytrusy, jabłka w wielu odmianach. Maliny i truskawki czy winogrona tworząc pełną gamę barw, kształtów i wzorów zaczerpniętych wprost z natury.

fototapeta owoce

Tapety z owocami to dekoracje, które pasują do wszystkich pomieszczeń. Ich docelowym miejscem wcale nie musi być kuchnia. Bowiem w odpowiednim ujęciu ozdobią także salon lub sypialnię. Na owocowych dekoracjach zyska również łazienka, w której biorąc relaksujące kąpiele z towarzyszeniem cytrynowych plastrów tańczących w krystalicznie czystej wodzie dodatkowo jeszcze wzrasta odczucie ożywienia i świeżości. Ciekawy efekt mogą też zapewnić fototapety z owocami w jednolitym w kolorze, które uzupełnią wystrój łazienki ciekawym barwnym akcentem.

Fototapety z owocami zamówisz na wymiar do kuchni

Fototapety owoce to spore zróżnicowanie form i wzorów. Począwszy od starannie poukładanych truskawek czy idealnie równego rzędu limonek przez kolorowe układy koronkowych plastrów pomarańczy. Cytryny, limonki i kiwi, tworzących niezwykle barwną mozaikę po nieco nostalgiczne, relaksujące susze owocowe w towarzystwie aromatycznych dodatków.

fotonaklejka przyprawy

Prześwietlone słońcem delikatne kręgi na fototapetach z owocami i wiele innych  pomysłów można zobaczyć na naszej stronie. Wybierając fototapetę z owocami do wnętrza warto spojrzeć nie tylko na kolory owocowych kompozycji. Również na skojarzenia, nastrojowość poszczególnych motywów oraz ich dopasowanie do kompletnej aranżacji. Owoce można traktować nie w kategorii produktów do jedzenia. Lecz jako kształty i wzory na podobieństwo martwej natury klasycznych olejnych obrazów. W mistrzowskich dziełach nie ma nic niestosownego w tematyce kulinarnej na ścianie salonu.