Fototapety przestrzenne – Fototapety optyczne – zobacz inspirujące rozwiązania dla twojego wnętrza

Chcesz poznać nowy, szybki i prosty sposób na powiększenie swojego wnętrza? Nie masz możliwości rozbudowania swojego gniazdka? Nie przejmuj się – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Fototapety przestrzenne powiększą Twoje wnętrze bez pomocy ciężkich narzędzi. Mały, ciasny do tej pory pokój będzie się wydawał większy. Fototapety przestrzenne z motywem miasta to idealna dekoracja Twojej sypialni.

Jak optycznie powiększyć mały salon?

Fototapety optyczne powiększające przestrzeń to idealne rozwiązanie do zbyt małego, zbyt wąskiego lub zbyt niskiego pomieszczenia. Wielu właścicieli domów lub lokali usługowych boryka się z tego typu mankamentami pomieszczeń. Trudno je idealnie zaaranżować. Problem pojawia się tu zarówno w kwestii zapewnienia odpowiedniej ustawności meblom. Dlatego również w kontekście uniknięcia w nim wizualnego efektu „klitki”. Doskonałym pomysłem na optyczne poszerzenie wnętrza jest przyklejenie na jednej z jego ścian fototapety optyczne o właściwościach powiększających pomieszczenie.

tapeta do nowoczesnego salonu

Zastosowanie właściwego wzoru, kompozycji i barw wizualnie nada mu odpowiednią perspektywę i pozwoli osiągnąć w nim efekt głębi. Wspaniale będą spełniały to zadanie fototapety optyczne z pejzażami przyrodniczymi albo architektonicznymi. Im bardziej rozległy będzie widok fototapety optycznej, tym bardziej spektakularny efekt osiągniemy. Foto-tapety optyczne powiększające z pionowymi wzorami podwyższą pomieszczenie, ukazującymi strzeliste drzewa, na przykład sosny lub palmy, kwiaty z długimi łodygami lub rzędy antycznych kolumn. Poszerzenie perspektywy osiągniemy natomiast, dzięki fototapetą optycznym korzystając z motywów, charakteryzujących się długą linią horyzontu lub pejzaże, przedstawiające panoramy miast.

Fototapety optyczne powiększające wnętrza to dekoracje do salonu, sypialni lub jadalni

Fototapety powiększające z motywami architektonicznymi, na których wydrukowane zostały wzory korygujące optycznie rozmiary pomieszczenia. Dlatego mogą zostać dopasowane do wszystkich stylów aranżacji wnętrz.

Panoramy nowoczesnych metropolii będą doskonale wyglądać w pomieszczeniach nowoczesnych. Zaś zdjęcia z zabytkowymi kamienicami wspaniale wpasują się we wnętrza utrzymane w aranżacji retro lub rustykalnej. Fototapety optyczne, których zadaniem jest zmodyfikowanie wymiarów wnętrza, powinna zajmować całą ścianę. Dobrze by było, aby nie stał też przy niej żaden większy mebel, który zakłócałby wizualny efekt zmiany proporcji naszej przestrzeni.

ozdoby z drzewami

Wydrukowane na fototapetach wizualnie korygujących rozmiary pomieszczeń projekty współczesnych artystów znajdziemy na stronie internetowej naszego sklepu. Wszystkie fototapety przestrzenne charakteryzują się najwyższą jakością wykonania na każdym etapie produkcji

Przestrzenne panoramy miast, zabytkowe stare uliczki, kamienice czy kawiarenka nad rzeką to tylko kropla w morzu naszych propozycji. Fototapety powiększające wnętrze to hit wśród naszych Klientów.