🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety fioletowe – doskonały pomysł na upiększenie ścian w salonie lub sypialni

Fiolet = szlachetność. Poznaj naszą ofertę fioletowych wzorów. Znajdziesz tu bogactwo odcieni koloru fioletowego. Ciekawe pomysły naszych projektantów zostały zrealizowane w ofercie naszych fototapet. Tapeta z abstrakcyjną różą, perfekcyjna dekoracja do upiększania sypialni. Fototapetę możesz dopasować na wymiar jaki potrzebujesz. Tapeta fioletowe kropki to rozwiązanie do nowoczesnego salonu. Nie zabraknie tu foto-naklejek z fioletowymi kwiatami, obrazów ze starymi fioletowymi samochodami i fototapet z fioletowym wrzosowiskiem.

Czy fioletowa fototapeta pasuje na ścianę w salonie?

Fototapety fioletowe są przez wiele osób traktowany jest z dużą rezerwą, ponieważ jako odcień bardzo specyficzny ma zazwyczaj negatywny wpływ na wygląd osób nieopalonych. Dlatego o jasnej karnacji, szczupłych, pogłębiając chłodny. Lekko sinawy odcień skóry i podkrążone oczy. We wnętrzach fototapety fioletowe z kolei uważane są za kolor trudny kompozycyjnie. Czyli taki, do którego – poza standardową bielą – nie można dobrać żadnych efektownych dodatków. Dlatego w rzeczywistości faktycznie dekoratorzy w większości aranżacji stosują właśnie takie zestawienie, które jednak jest niepowtarzalnie piękne. Przy okazji też nietypowe.

tapety w fiolecie

Kolor fioletowy nie jest pozbawiony możliwości kreowania setek różnych wnętrz. Chociażby z uwagi na ilość dostępnych odcieni oraz opcję tworzenia designu nowoczesnego i w stylu retro. Dlatego z drugiej strony fiolet nie musi dominować we wnętrzu. A jedynie stanowić kolorystyczny dodatek, podkreślenie klasycznej bieli, która w towarzystwie odcieni lawendy, bzu czy krokusów staje się jeszcze bardziej biała. Dlatego idealnym sposobem na takie podkreślenie są fioletowe fototapety. Ich bogate wzornictwo to szereg pomysłów na tworzenie własnej kompozycji.

Foto-tapety w kolorze fioletowym z nowoczesnymi wzorami

Fototapety fioletowe czyli rozległe pola lawendy, kręcone schody nie tylko ubarwią pomieszczenie, ale dodatkowo je powiększą.

Subtelne kwiatowe i roślinne wzorki to wprowadzenie do salonu lub sypialni delikatności typowej dla wnętrz kobiecych. Jeśli dodatkowo będą one w odcieniu liliowym, wzmocnią damski akcent.

Ponieważ bardziej klasyczne wnętrza można stworzyć wybierając fioletową różę. Czy też dmuchawce w pełni rozkwitu. Sięgając po spowitą lekko fioletowym światłem zmierzchu uliczkę lub nastrojowe gałęzie zimowych bezlistnych drzew na tle fioletowego nieba.

fioletowe ozdoby

Każdy z pomysłów dopasowany do wnętrza okaże się ciekawym rozwiązaniem. Dużym atutem będzie też fakt, że

fiolet to jedne z najmodniejszych kolorów nadchodzącego roku.

Na stronie zgromadzono szereg propozycji, wśród których znajdzie się zarówno odpowiedni motyw do nowoczesnego salonu, jak i do wnętrza w stylu z uprzednich epok. Ponieważ przy odrobinie wyobraźni fioletową fototapetą można również udekorować łazienkę lub kuchnię. Wybierając motywy zroszonych gałęzi, czy też fantazyjnego, ubranego w fioletowe tło jabłka. Każda z przedstawionych propozycji wykonana w dowolnym wymiarze idealnie uzupełni wystrój.

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza!