🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Zobacz soczystą zieleń na naszych fototapetach

zielone fototapety – ciekawe wzory na ścianę

Fototapety w kolorze zielonym – do jakiego pokoju?

Kolor ma decydujące znaczenie w aranżacji wnętrz, bowiem wpływa na ich charakter tworząc pomieszczenia ciepłe i przytulne. Radosne i smutne, nostalgiczne. Spokojne lub dynamiczne i w każdym innym pożądanym charakterze. Moc koloru bywa niewyobrażalna. A im jest on bardziej intensywny tym więcej ostrożności wymaga jego wykorzystanie w kompozycji.

fototapeta botaniczna

Nie chodzi przecież o to, aby otaczać się za wszelką cenę ulubioną barwą, ale o to, aby pomieszczenie miało pozytywny klimat i nie męczyło podczas przebywania w nim. Osoby o dynamicznych charakterach kochają czerwień. Jednak czerwone ściany w salonie będą je pobudzać i drażnić. Doprowadzając do nerwowych reakcji i nieprzyjemnych zachowań wobec innych domowników.

Dekoracje tworzy się w różnym kolorze zależnie od tego jakiemu celowi ma służyć

Do szczególnych i bardzo specyficznych zalicza się zielone fototapety. Barwa bardzo modna w ostatnich latach, ale trudna w aranżacji ze względu na mało barw kompatybilnych oraz wyjątkowy. Barwa należy do pięknych i w odpowiedniej aranżacji tworzy niepowtarzalne wnętrza. zielonych fototapet powinni unikać ludzie ze skłonnościami do melancholii. Nostalgii, smutku i analizowania wszystkich problemów po wielokroć.

zgromadzone na stronie zielone fototapety i dekoracje, które pokazują wiele sposobów aranżacji wnętrza z udziałem tego koloru oraz są doskonałym przykładem.

Jak wiele twarzy może mieć ten modny kolor. Zaprezentowane zielone fototapety to zarówno propozycje do nowoczesnych wnętrz, w których kreuje się styl oparty na abstrakcji. Dynamicznych kompozycjach, długich tunelach i innych tego typu motywach. Przeciwny biegun zajmują bardzo spokojne i nastrojowe zielone fototapety z liliowymi pejzażami. Kompozycjami roślinnymi, a także te z intensywnym zielonym akcentem, który jest jedynie dodatkiem do całości wnętrza.

Tapeta na ścianę do salonu

Zielone fototapety i dekoracje to również przepiękne motywy rustykalne i botaniczne, stylowe kompozycje na delikatnym tle, w które wpleciono roślinne grafiki. Stylizowane żyrandole, drzewa i krzewy z ptakami czy kompozycje stylem nawiązujące do folklorystycznych haftów czy wycinanek. Idealnym dodatkiem do zieleni będą meble i inne elementy wyposażenia oraz pozostałe ściany w kolorach szarości, bieli i beżu w odpowiednich proporcjach. Warto pamiętać, że zieleń to kolor królewski i na królewskim poziomie będzie zaaranżowane z nim wnętrze, jednak wymaga to zachowania równowagi.