🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety do salonu – Duży wybór fototapet do dekoracji Twojego salonu.

Stwórz w nim niezwykły nastrój, którym zachwycą się Twoi znajomi. Znajdziesz tu fototapety, które orzeźwią Twoje poranki i pomogą w spędzeniu optymistycznego dnia.

Stworzenie przyjemnego, ciepłego klimatu tego pomieszczenia ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, nastroju oraz tego, jak odbierają nasz dom przyjaciele i znajomi. Wiadomo powszechnie, że wzrok jest najsilniejszym i najbardziej przekonującym ze zmysłów, a dzięki obrazom czy wizualnym aranżacjom można wpłynąć na kondycje psychiczną, poziom optymizmu, a nawet na fizyczne samopoczucie. Kolory, które przytłaczają, smutne, monotonne obrazy mogą wywoływać skutki ograniczające naszą wydolność i chęć do życia.

Tapeta z turkusowymi piwoniami do salonu

Fototapety do salonu powinny być radosne, optymistyczne i pobudzające. Ta ostatnia cecha jest pojęciem względnym, ponieważ ludzie bardzo aktywni, energetyczni nie będą odpoczywać w otoczeniu intensywnej czerwieni. Z drugiej strony kolorystyka i motywy dekoracyjne w salonie nie mogą usypiać, wpędzać w nastrój nostalgiczny, bo w tym pomieszczeniu nie chcemy spać tylko prowadzić aktywne życie towarzyskie lub rodzinne.

Najlepszymi dekoracjami do salonów są gigantyczne fototapety z widokami krajobrazów, które nie tylko zachęcają do wędrówek, ale też stwarzają większą przestrzeń sprawiającą, że przebywające w pomieszczeniu osoby nie czują się klaustrofobicznie.

Nowoczesne fototapety do salonu

Dla osób lubiących delikatne ozdoby wnętrz polecamy fototapetę z dmuchawcami lub  z abstrakcyjnym motywem do wykończenia nowoczesnego salonu.

zaprezentowane zostały przykłady takich przeznaczonych do salonów fototapet, na których umieszczono fantastyczne krajobrazy z ogromną otwartą przestrzenią. Nie jest to jednak jedyna i konieczna forma udekorowania wnętrza, bowiem nawet wśród fototapet można znaleźć wzory pasujące do innych gustów i innych aranżacji wnętrz. Ciekawą kolekcję stanowią fototapety abstrakcyjne, zarówno te z żywymi, falującymi motywami, jak i spokojniejsze, harmonijne, powtarzalne kompozycje graficzne. Poza pejzażami pewną odmianą w dekorowaniu salonów może być architektura w szerokim rozumieniu, zarówno ta nowoczesna, jak i klimatyczne uliczki starych miast czy mosty.

Fototapetę na ścianę do salonu zamówisz na wymiar ściany

Fototapeta do salonu pod wymiar z wydrukowanym artystycznym zdjęciem albo grafiką, zapewnią mu nietuzinkowy i oryginalny wygląd.

Wyeksponowane na tapetach do salonu na wymiar prace zyskują na wyrazistości dzięki znacznemu powiększeniu ujęć i użyciu najnowocześniejszych

Tapeta do salonu z abstrakcyjnymi plamamitechnik cyfrowych przy produkcji dekoracji. Każdą z fototapet do salonu pod wymiar można dopasować do wymogów gabarytowych danego salonu. Dlatego w związku z różnorodnością dostępnych wzorów nietrudno będzie dobrać odpowiednią fototapetę do każdego wnętrza. Ponieważ fototapeta do salonu pod wymiar to niekończące się źródło motywów, stylów i kolorystyki. Dlatego klimatyczne pejzaże przyrodnicze, krajobrazy miejskie, zabytkowa architektura, motywy roślinne i zwierzęce. Intrygujące zdjęcia makrofotograficzne albo kolaże z fantazyjnymi i wzorzystymi abstrakcjami. Każdy motyw wydrukowany na fototapecie do salonu pod wymiar, zyskuje całkowicie nowy wymiar i każdy można dopasować do innego wnętrza.

Fototapeta pod wymiar Twojej ściany

Fototapeta do salonu pod wymiar może bowiem wizualnie powiększyć, poszerzyć, wydłużyć, skrócić lub też podwyższyć optycznie dane pomieszczenie. Efekt głębi we wnętrzu osiągniemy, korzystając z motywów, charakteryzujących się długą linią horyzontu. Im bardziej rozległy będzie widok na takiej fototapety pod wymiar ściany w salonie, tym bardziej spektakularny efekt osiągniemy. Dlatego podobne zadanie spełni kombinacja schodzących się w oddali poziomych linii. Ponieważ też wizualne złudzenie nowej perspektywy stwarzają tapety do salonu na wymiar przedstawiające ciągnące się w nieskończoność tunele, wąskie uliczki, zaułki czy kanały rzeczne. Dlatego stylowe fototapety zaprezentowane na naszej stronie internetowej przedstawiają zdjęcia i grafiki autorstwa współczesnych artystów, tworzących prace w rozmaitych stylach i przy użyciu różnorodnych technik. Wszystkie fototapety do salonu pod wymiar dostępne za pośrednictwem powyższej strony są drukowane na trwałych nośnikach, co gwarantuje odporność dekoracji.

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich znajomych niestandardową fototapetą ścienną!