20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety do pokoju dziewczynki nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu

Zebraliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojego dziecka w jedno miejsce bajkowe wzory. Tym razem dla dziewczynek. Spraw aby Twoja córeczka poczuła się jak prawdziwa księżniczka! Pomoże Ci w tym fototapeta z bajkowym zamkiem. Przenieś małą królewnę do krainy jednorożców i wróżek. Kolorowe tapety sprawią, że Twoje dziecko każdego ranka będzie budziło się wesołe. Pomoże w tym fototapeta z radosnym słoneczkiem, które wesoło uśmiecha się na tle tęczy. Odmień pokój swojego dziecka, zaskocz znajomych swoją pomysłowością. Możesz do woli oklejać meble, drzwi, ściany oraz wieszać obrazy tam gdzie tylko chcesz.

Jaką fototapetę wybrać na ścianę w pokoju dziewczynki?

Fototapeta dziecięca - Balon

Fototapeta do pokoju dziewczynki nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu. Pokoje dziecięce wymagają specyficznego podejścia podczas wybierania dekoracji, które powinny być kolorowe i przyjazne maluchom. Poza charakterystycznymi wzorami dla dzieci warto też zwrócić uwagę na dostosowanie dekoracji do płci dziecka. Bowiem wraz z wiekiem malucha zwiększa się też potrzeba wyróżnienia i podkreślenia swojej przynależności. Wśród dziecięcych dekoracji można znaleźć zarówno te neutralne, które z powodzeniem sprawdzą się w pokojach obu płci. Jak i fototapety dla dziewczynek i typowo chłopięce, już od pierwszego spojrzenia wskazujące, kto jest gospodarzem pokoju.

Każda fototapeta do pokoju dziewczynki z kolekcji na stronie naszego sklepu w mniejszym lub większym stopniu nawiązuje do świata typowo dziewczęcych bajek. Wśród których nie brakuje kolorowych zwierzątek, rybek, księżniczek, wróżek, i rycerzy czy motylków. Motywy leśne są uniwersalne zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Fototapety dla dziewczynek pozostają z ciepłej tonacji od delikatnego koloru kremowego po intensywną czerwień. Wiele z nich jest też bardzo kolorowych, dzięki czemu są jak tęczowe obrazy urozmaicające wystrój pokoju. Wśród motywów pojawia się też miłość, która od dawna przypisywana jest dziewczęcym emocjom, na fototapetach dla dziewczynki wyrażona poprzez słowa lub symboliczne serduszka. Fototapeta do pokoju dziewczynki to dekoracja słodka, pełna wdzięku, bogata kolorystycznie, ale również ucząca przywiązania do natury. Pokazująca świat zwierząt z perspektywy bajek i filmów rysunkowych.

Tapeta kwietna łąka i dziewczynka

Wśród motywów nie brakuje piesków, kotków, delikatnych motylków czy ptaszków będących odniesieniem do dziewczęcej wrażliwości i subtelności. W kolekcji znajdą się też dekoracje dla nieco starszych dziewczynek. Także takie motywy, które z powodzeniem sprawdzą się też w pokoju małego chłopca, Do tych pierwszych zalicza się fototapeta z lodowymi sercami. Drugie reprezentuje motyw kolorowego safari czy też fototapeta z kompozycją kostek do gry lub kolorowych dłoni.