Fototapeta mapa świata ze zwierzątkami  to doskonała ozdoba do upiększenia pokoju dziecka

Fototapety z mapami ze zwierzakami i kontynentami  pobudza wyobraźnię i inspiruje do nauki

fototapeta z kolorowymi zwierzętami

Fototapeta  to niezwykle elegancki dodatek. Idealny do dekoracji salonu, gabinetu, lub pokoju dziecięcego albo młodzieżowego. Dlatego ten rodzaj fototapet z mapą sprawdzi się również w szkole, przedszkolu, lub na przykład w biurze podróży. Wizerunki mapy świata, wydrukowane na fototapecie, są utrzymane w rozmaitych stylach. Począwszy od tych pokrytych sepią, stylizowanych na archiwalny.

Dlatego będą wyglądały wspaniale we wnętrzach klasycznych z elementami miętowymi, poprzez klasyczne i proste przedstawienia poszczególnych kontynentów w innym kolorze. Aż po na wskroś współczesne oryginalne aranżacje. Ponieważ dopełnią nowoczesny wystrój wnętrza pokoiku dziecięcego.

Mapa polski to tez fajny pomysł na fototapetę do pokoju dziecka

Ciekawą propozycją są na przykład wizerunki map, na których poszczególne kontynenty zostały zadrukowane wizerunkiem jednorożców. Taka ozdoba będzie idealną dekoracją.

Tapeta na ścianę z polską mapą

Fototapeta z mapą jest bardzo dobrym rozwiązaniem dekoratorskim do pokoju młodzieżowego. Fototapeta z wizerunkiem map pobudza wyobraźnię i inspiruje do nauki. Dlatego wizualizacja poszczególnych krajów zachęca do marzeń o dalekich podróżach. Fani nietuzinkowych rozwiązań z pewnością docenią awangardową stylistykę czarno-białych map, zadrukowanych chaotycznie

rozrzuconymi literami.

Czy tapeta z mapą świata pasuje na ścianę w pokoju młodzieżowym?

Z myślą o pokoju dziecięcym została wykonana natomiast bajkowa mapa świata. Każdy z kontynentów został wypełniony bohaterami bajek i opowieści dla najmłodszych.

Utrzymana w żywej, wesołej kolorystyce, jest wymarzoną dekoracją dla królestwa dzieci i będzie doskonałym prezentem zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.
Na stronie internetowej mamy szeroki wybór fototapet z mapami świata. Dlatego każdą z tapet map świata 3d możemy zamówić w odpowiadającym nam rozmiarze. Jak również zdecydować się na inną gamę kolorystyczną niż te przedstawione na powyższej stronie. Wśród dostępnych odcieni polecane są szczególnie te pociągnięte sepią lub utrzymane w klasycznej czarno- białej stylistyce.

Fototapeta na ścianę z mapą dla wielbicieli podróży

Dekoracje na ścianę z mapą idealna do salonu, pokoju dziecięcego i biura. Jeżeli uwielbiasz podróżowanie, geografię. Ogólnie interesujesz się światem. Pragniesz poznawać nowe kraje i kontynenty, jak najbardziej powinieneś wprowadzić kilka zmian we wnętrzach swojego domu dzięki fototapetom na ścianę z mapą. Po prostu warto w taki sposób się urządzić, aby na przykład nasza sypialnia odzwierciedlała w mniejszym bądź większym stopniu to, jak podchodzimy do świata. Jakie są nasze upodobania, marzenia, etc. Jednym z bardziej interesujących pomysłów jest ta, która przedstawia mapę świata.

 Fototapeta z mapą to połączenie w jednej dekoracji funkcji estetycznych z edukacyjnymi. Klimatyczne wizerunki map wydrukowane na wysokiej jakości tapetach ściennych nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowy klimat i zainspirują do dalekich podróży. Dlatego fototapeta mapa świata to oryginalna propozycja dekoracyjna. Wśród licznych propozycji kolorystycznych i rozmaitości sposobów, w jakich zostały przedstawione mapy na tych dekoracjach, na szczególną uwagę zasługują te utrzymane w kolorach sepii. Dlatego stylizowane na nadgryzione zębem czasu stare pergaminy, wprowadzają do pomieszczenia romantyczny nastrój i doskonale wpasowują się w ogólną aranżację wnętrz w klimacie vintage.

Fototapeta z polityczną mapą świata sprawdzi się również jako ozdoba szkoły, biblioteki lub biura podróży. Różnorodność kolorystyczna i bogactwo stylistyki pozwolą dobrać także odpowiednią fototapetę z mapą do restauracji, baru, kawiarni lub sklepu. Na naszej stronie internetowej możemy zamówić zarówno fototapety przeznaczone do dekoracji ścian, jak również takie, które sprawdzą się jako okleina frontów mebli, lodówek lub drzwi. W asortymencie znajdziemy także fototapety z mapą, które można zastosować na powierzchnie szklane. Każdą fototapetę z mapą można dostosować indywidualnie do gabarytów danego wnętrza.