🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety do współczesnego salonu sprzedaży i sklepów – sprawdź gotowe inspiracje

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej atmosferze Twojego sklepu to koniecznie musisz tutaj zajrzeć. Zmień wystrój swojego sklepu. Jeszcze nigdy nie było to takie proste. W tej kategorii specjalnie dla Ciebie umieściliśmy najlepsze propozycje wzorów do dekoracji sklepów. Spraw aby Twoim klientom robiło się lepiej zakupy. Są tu fototapety ze soczystymi owocami, które zaostrzą apetyt Klientów i nie zapomną kupić owoców.

fototapeta lawenda

Obrazy z niezwykłymi korytarzami, które optycznie powiększą Twój sklep. Foto-naklejki na drzwi, z niezwykłymi wzorami sprawią, że Twoi Klienci będą chcieli tutaj wrócić. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich Klientów niestandardową fototapetą ścienną!

Jak ozdobić ściany w nowoczesnym salonie, sklepie?

Salon sprzedaży w sklepie jest najbardziej reprezentacyjnym miejscem. Nawet w małych lokalach  stawianych jeszcze w poprzedniej epoce. Odpowiednie wyposażenie w wielofunkcyjne meble  dostosowywać produkty do funkcji salonu. Takie pomieszczenie bywa niezbędne.

Fototapety do współczesnego salonu sprzedaży były wykorzystywane już kilkadziesiąt lat temu. Jednak dziś odgrywają one znacznie większą rolę nie tylko z uwagi na ogromne zróżnicowanie wzorów i ogólną dostępność materiałów, ale też z powodu mody. Trend związany z dekorowaniem salonów fototapetami trwa już od pewnego czasu i nie zanosi się raczej na jego przeminięcie. Wynika to z pewnością z ogromnych możliwości aranżacyjnych, jakie stwarza ta forma dekoracji. Salon z uwagi na jego przeznaczenie wymaga też odpowiednich tematów. Kolorów i sposobu rozmieszczenia fototapet w taki sposób, aby tworzyły konkretną atmosferę i styl.

Fototapeta z motywem akwarelowej abstrakcji do salonu

Sprawdź naszą ofertę dekoracji do salonu sprzedaży. Dla osób prowadzących salon samochodowy oferujemy fototapety ze sportowymi samochodami. Jest to nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Ozdoby z kwiatami będą idealną ozdobą ścienna Twojej kwiaciarni. Udekoruj swoją kwiaciarnie wieszając obraz z zawsze kwitnącymi różami. Przyciągaj Klientów za pomocą kuszącego wystroju wnętrza. Doskonała jakość fototapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich Klientów niestandardową fototapetą ścienną!

Nowoczesne fototapety do salonu

Fototapety do współczesnych salonów sprzedaży i sklepów powinny być dobierane w taki sposób, aby nie przytłaczały, nie powodowały senności i były w miarę neutralne. Warto pamiętać, że chociaż sklep urządzamy dla klientów to chcemy urządzić do zgodnie z własnym gustem  – do salonu i sklepu zapraszamy znajomych, przyjaciół, dalszych krewnych. Dlatego wnętrze nie powinno urażać niczyich uczuć ekstremalnymi hasłami czy symbolami. Najbardziej uniwersalne są tematy zaczerpnięte wprost z natury. A więc klimatyczne zachody słońca, malownicze pejzaże, lasy i górskie potoki, widoki ukwieconych łąk i sielskie obrazki wiejskie a także wiele innych ciekawych motywów z drzewami i kwiatami w roli głównej. W stylizacjach retro fototapety do współczesnego salonu i sklpeu mogą prezentować wzory abstrakcyjne, powtarzalne kompozycje otwarte złożone z rzędów kółek, kwadratów, z linii i drobnych ornamentów, albo po prostu z wielu rzędów identycznych postaci piesków, kobiet, listków w odpowiednim stonowanym kolorze.