🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety brązowe – dekoracje, które w mig odmienią Twoje pomieszczenie

Jeżeli szukasz brązowych wzorów, to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu fototapetę z czekoladowym zachodem słońca, przypominającym wakacje. Brązy dodają wnętrzu szlachetności. W połączeniu ze złotem nasze wnętrze wygląda ekskluzywnie i elegancko.

Fototapety brązowe – dekoracje, które w mig odmienią Twoje pomieszczenie

Czy fototapeta brązowe pasuje na ścianę do przedpokoju?

Kolor jest jednym z najważniejszych elementów dekoracji wnętrz, ponieważ bywa zauważany w pierwszej kolejności i nawet, jeśli są to barwy pastelowe. Delikatne i harmonijne, to poprzez wywoływanie wrażenia spokoju, odczucia chłodu, orzeźwienia również wpływają na naszą psychikę.

Ta niezwykła właściwość może być wykorzystywana w wystroju do tworzenia klimatu wnętrza i jego stylu.

Wśród barw jedną z najbardziej charakterystycznych jest z pewnością brąz, która bez względu na temat dekoracji zawsze kojarzy się ze stylem retro nawet, jeśli motyw jest zaczerpnięty z przyszłości lub stanowi rodzaj bardzo nowoczesnego abstrakcyjnego wzoru. Fototapety w kolorze brązowym zazwyczaj nasuwają skojarzenia z dawnymi fotografiami. Jakie wykonywano naszym przodkom na początku ubiegłego stulecia. W domowych albumach z pewnością znajdą się jeszcze takie przykłady.

fototapeta przedstawiająca reprodukcję obrazu

Charakterystyczne fototapety brązowe to symbol starzejącego się papieru, czyli elementu pochodzącego z odległej przeszłości. Na ścianie w dużym formacie taka fototapeta brąz wywoła wrażenie cofnięcia się w czasie, wprowadzając element nieco nostalgiczny, romantyczny a także wyciszając i wprowadzając harmonię do wystroju. Idealnie sprawdzają się w stylizacjach retro, vintage, ale podkreśla też romantyczny charakter współcześniejszych aranżacji.

Dekoracje pokryte sztucznie patyną czasu nie oznaczają jednak przestarzałych, zniszczonych czy niemodnych.

fototapeta z wodą

Fototapety brązowe, to przykład ogromnego zróżnicowania wzorów. Wśród których pojawiają się zarówno stare kamienne zabudowania, jak i nowoczesne kompozycje zaczerpnięte ze współczesnego świata. Powiększony do gigantycznych rozmiarów dmuchawiec brązowe przypomina nieco stare rysunki z książek, ale wykonana w tym samym kolorze panorama Nowego Jorku to już tematyka bardzo współczesna. Daleko odbiegająca od klasyki początku XX wieku. Fototapety brązowe to zarówno dekoracje do wnętrz retro, jak i sposób na ocieplenie wnętrza.

Charakterystyczny odcień jest bardzo przyjemny w obcowaniu

i chociaż nie nastraja radośnie, to potrafi doskonale zrelaksować, wyciszyć się i uspokoić. Fototapety brązowe to doskonałe dekoracje do sypialni, w której klimat nieco nostalgiczny zdecydowanie sprzyja odpoczynkowi i zasypianiu. Z uwagi na dobre komponowanie się z bielą takie wzory stworzą też świetną parę z jasnymi, rozświetlonymi salonami szczególnie, jeśli dodatkowo uzupełnione są kolorowym akcentem, który ożywi wystrój.

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza!