🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
893 
313 

Fototapety dla nastolatków charakteryzują się swoim młodzieżowym wyglądem i stonowanymi kolorami. Dla nastolatków fototapety w naszej ofercie posiadają motyw przedstawiający ich zainteresowania. Tworzy także dekorację ściany pokoju. Z pewnością fototapeta młodzieżowa zwróci uwagę znajomych Twojego dziecka.

Fototapety dla nastolatków sprawdzą się idealnie jako podkreślenie ich młodzieżowego charakteru

Dla fanów piłki nożnej posiadamy ciekawe motywy fototapet z piłkarzami, piłką w bramce oraz piłek wyróżniających się kolorem. Dodatkowo stadion piłkarski z rozgrywającym się meczem w tle, a dookoła tłumy kibiców wspierających swoje drużyny, idealnie nadadzą się do pokoju fana piłki nożnej. Fototapeta idealnie odwzorowuje cały klimat jaki można poczuć na murawie podczas trwającego meczu. Dla fanów sportów znajdziesz jeszcze inne fototapety tutaj.

fototapeta młodzieżowaFototapety młodzieżowe, przedstawiają również galaktykę, która dla wielu młodych ludzi jest czymś ciekawym i wartym poświęcenia większej uwagi. Krążące dookoła księżyca gwiazdy nadadzą pokoju ciemniejszy i tajemniczy klimat. Foto-tapeta z mapami świata znajdzie swoje miejsce u miłośnika podróżowania. Jeżeli Twoje dziecko jest fanem zwierząt idealnie sprawdzi się biały tygrys na całą ścianę, który ożywi pokój nastolatka. Fototapeta z kawałkami gazet idealnie sprawdzi się dla fana książek lub różnego rodzaju pism, ponieważ swoim motywem idealnie odwzorowuje zainteresowanie Twojego dziecka.

Dla miłośników miast znajdziesz motyw w stylu komiksowym, na którym znajdują się tętniące życiem miasto, wieżowce, reklamy. Wszystkie rzeczy, które mogą się kojarzyć Twojemu dziecku z miastem. Fototapety z motywem miasta występują w kolorach biało czarnych, ale nie zabranie dodatku koloru dla ożywienia pomieszczenia.

Ciężko znaleźć modny wzór fototapety młodzieżowej z wybrednym charakterem nastolatka, lecz w naszej ofercie z pewnością znajdzie coś dla siebie

Różnorodność fototapet młodzieżowych jaką posiadamy w swojej ofercie, ma na celu dotrzeć, do każdego nawet najbardziej wymagającego nastolatka. Dzięki wielorodności naszych fototapet, każdy znajdzie motyw, który trafi w jego zainteresowanie. Posiadamy kolory stonowane, ale również nie zabraknie czerwieni Ferrari dla miłośnika motoryzacji.

Fototapeta dla nastolatków nada pomieszczeniu wyjątkowy wygląd, który sprawi, że Twoje dziecko chętniej zacznie spędzać wolny czas w swoim pokoju. Co wpłynie pozytywnie na jego samopoczucie.