🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety dziecięce dżungla i Afryka idealnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju Twojej pociechy. Swoimi delikatnymi kolorami nadadzą ciepła i przytulności przestrzeni pokoju Twojego dziecka. Jednak motyw zwierząt nada interesujący i tropikalny wygląd całemu otoczeniu. Jeśli jednak planujesz stworzyć tropikalną dżunglę to w naszej ofercie znajdziesz, również fototapety z motywem roślin, które odnajdziesz tutaj.

Fototapety dziecięce dżungla i Afryka przeprowadzą Twoje dziecko w świat ZOO, pełne egzotycznych i satysfakcjonujących zwierząt

fototapeta dziecięca z motywem dżungli i tropikówPrzeniesiesz dziecko w świat dżungli za pomocą naszych fototapet dziecięcych z motywem tropików. Pomoże Ci z tym krajobraz palm z kokosami oraz egzotyczne zwierzęta na tle gorącej Afryki. Jeżeli Twoje dziecko jest zwolennikiem Afrykańskich krajobrazów czy też zwierząt ją zamieszkujących. Z pewnością znajdziesz idealny wzór fototapety do jego pokoju. Znajdziesz ciekawe foto-naklejki z egzotycznym motywem w naszej ofercie.

Egzotyczne i łagodne zwierzęta występujące na tle zielonych liści palm oraz na afrykańskich piaskach, idealnie wpasują się w dziecięcy klimat pokoiku Twojej pociechy. Zwierzątka jakie znajdziesz na naszych foto-naklejkach są ukazane jako łagodne i zadowolone ze swojego życia w naturalnym środowisku. Są to zwierzęta takie jak: małpki, leniwce, słonie, egzotyczne ptaki i lamparty.

Foto-naklejka z egzotycznym motywem sprawi, że w nawet chłodniejsze dni Twoje dziecko przeniesie się w daleki świat tropikalnej Afryki. Dlatego wyczekiwane przez nie wakacje zawsze będzie odczuwał w swoim pokoiku z fototapetą tropikalną dla dzieci. Więc nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą, aby chwile spędzone w czterech ścianach pokoju Twojego dziecka były dla niego zawsze niezapomniane i ciekawe.

Fototapety dziecięce z motywem tropików, nadadzą ciepły odcień i wygląd pokoju Twojego dziecka

Występujące kolory żółci, zieleni dodadzą ciepła wnętrzu. Kolory zwierząt odwzorowują ich naturalne barwy więc, z pewnością przykują wzrok i uwagę Twoich gości. Skaczące po zielonych liściach palmy szare małpki oraz stąpające po złotych piaskach słonie, idealnie przypominają i nawiązują do afrykańskich klimatów.

Fototapety dziecięce z egzotycznym motywem pomogą Twojemu dziecku w odkrywaniu tajemniczego świata tropikalnej przyrody Afryki. Sprawią, że poznawanie zakątków egzotycznej Afryki będzie czymś interesującym dla Twojego dziecka oraz będzie pełnić funkcję ozdoby ściany w jego pokoju.