Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%

Fototapety dziecięce dżungla i Afryka idealnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju Twojej pociechy. Swoimi delikatnymi kolorami nadadzą ciepła i przytulności przestrzeni pokoju Twojego dziecka. Jednak motyw zwierząt nada interesujący i tropikalny wygląd całemu otoczeniu. Jeśli jednak planujesz stworzyć tropikalną dżunglę to w naszej ofercie znajdziesz, również fototapety z motywem roślin, które odnajdziesz tutaj.

Fototapety dziecięce dżungla i Afryka przeprowadzą Twoje dziecko w świat ZOO, pełne egzotycznych i satysfakcjonujących zwierząt

fototapeta dziecięca z motywem dżungli i tropikówPrzeniesiesz dziecko w świat dżungli za pomocą naszych fototapet dziecięcych z motywem tropików. Pomoże Ci z tym krajobraz palm z kokosami oraz egzotyczne zwierzęta na tle gorącej Afryki. Jeżeli Twoje dziecko jest zwolennikiem Afrykańskich krajobrazów czy też zwierząt ją zamieszkujących. Z pewnością znajdziesz idealny wzór fototapety do jego pokoju. Znajdziesz ciekawe foto-naklejki z egzotycznym motywem w naszej ofercie.

Egzotyczne i łagodne zwierzęta występujące na tle zielonych liści palm oraz na afrykańskich piaskach, idealnie wpasują się w dziecięcy klimat pokoiku Twojej pociechy. Zwierzątka jakie znajdziesz na naszych foto-naklejkach są ukazane jako łagodne i zadowolone ze swojego życia w naturalnym środowisku. Są to zwierzęta takie jak: małpki, leniwce, słonie, egzotyczne ptaki i lamparty.

Foto-naklejka z egzotycznym motywem sprawi, że w nawet chłodniejsze dni Twoje dziecko przeniesie się w daleki świat tropikalnej Afryki. Dlatego wyczekiwane przez nie wakacje zawsze będzie odczuwał w swoim pokoiku z fototapetą tropikalną dla dzieci. Więc nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą, aby chwile spędzone w czterech ścianach pokoju Twojego dziecka były dla niego zawsze niezapomniane i ciekawe.

Fototapety dziecięce z motywem tropików, nadadzą ciepły odcień i wygląd pokoju Twojego dziecka

Występujące kolory żółci, zieleni dodadzą ciepła wnętrzu. Kolory zwierząt odwzorowują ich naturalne barwy więc, z pewnością przykują wzrok i uwagę Twoich gości. Skaczące po zielonych liściach palmy szare małpki oraz stąpające po złotych piaskach słonie, idealnie przypominają i nawiązują do afrykańskich klimatów.

Fototapety dziecięce z egzotycznym motywem pomogą Twojemu dziecku w odkrywaniu tajemniczego świata tropikalnej przyrody Afryki. Sprawią, że poznawanie zakątków egzotycznej Afryki będzie czymś interesującym dla Twojego dziecka oraz będzie pełnić funkcję ozdoby ściany w jego pokoju.

 

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x