Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Fototapeta wzory geometryczne to śmiałe rozwiązanie dekoratorskie, które daje nieograniczone możliwości, form, wzorów i kolorystyki

Fototapety z geometrycznymi wzorami to nowoczesne dekoracje w Twoim domu

Fototapeta wzory geometryczne to dość śmiałe rozwiązanie dekoratorskie, które daje jednak nieograniczone możliwości. Dlatego jeśli chodzi o wybór formy, wzoru, czy też kolorystyki. Tapeta geometryczne wzory to bryły, koła, esy-floresy lub elipsy występują jako motywy abstrakcyjne. Przeniesione na grunt dekoracji wnętrz stają się intrygującą ozdobą każdego pomieszczenia.

ozdoby z figurami

Wśród tapet wzory geometryczne, kwadraty, romby każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego charakterowi, zainteresowaniom i gustom. Dużą popularnością cieszą się wydrukowane na fototapetach wzory geometryczne, koła, linie i elipsy, występujące w rozmaitych konfiguracjach. O dowolnej kolorystyce i z różnym natężeniem dynamiki wizualnej. W zależności od tego, czy chcemy ożywić naszą przestrzeń. Czy też podkreślić jej spokojny klimat, możemy zdecydować się na mocne, jaskrawe barwy i duże wzory, lub też na jasne, pastelowe i delikatne.

Geometryczne wzory na fototapetach są oryginalnym pomysłem również do dekoracji kuchni

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tapet ściennych. Fototapety kwadratowe to kolejny oryginalny element w urządzaniu mieszkania. Dekoracje na ściany z motywem kwadratów nadają się do nowoczesnych wnętrz, lecz nie tylko. Symetryczne tunele, prostokąty i labirynty to tylko niektóre z naszych niepowtarzalnych wzorów. Fototapety z geometrycznymi wzorami nadają pomieszczeniu symetrii. Takie rozwiązanie optycznie zwiększa powierzchnię wnętrza. Dekoracje na wymiar z modnymi kwadratami. Fototapety z elementami kwadratów to modny sposób na odświeżenie swojego wnętrza.

Nowoczesne fototapety z wzorami geometrycznymi doskonale nadają się także do korygowania niedoskonałości gabarytowych wnętrz.

Fototapeta wzory geometryczne, które powstają poprzez odpowiedni układ kwadratów lub prostokątów. Sprawiają, że odnosimy wrażenie jakby w ścianie powstało przejście w inną rzeczywistość. Współcześnie możemy wybierać nie tylko jeśli chodzi o wzornictwo. Czy też kolorystykę tapet wzory geometryczne, ale również jeśli chodzi o materiały, na których są drukowane.

dekoracje z trójkątami

Mamy więc do wyboru fototapeta wzory geometryczne wykonane z różnych materiałów. Wśród bogactwa propozycji, zaprezentowanych na naszej stronie internetowej. Dlatego każdy z pewnością znajdzie taką tapetę wzory geometryczne, jaka będzie odpowiadała jego upodobaniom. Tego typu okleiny można stosować również jako dekoracje przestrzeni między szafkowych, frontów mebli lub drzwi

Montaż fototapety jest łatwy i przyjemny. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar.

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x