🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety kremowe i w pastelowych odcieniach to elegancka dekoracja domu i biura

Kremowe ściany to subtelność połączona z delikatnością. W tej kategorii znajdziesz stonowane kolory oraz ciekawe pomysły naszych projektantów. Znajdź tu wzór do swojego domu. Może zachwyci Cię obraz z kremową różą, która idealnie nadaje się jako fototapeta do sypialni.

dekoracje na ściany

Tapeta z piramidami przypomni upalne słońce i delikatny piasek z wakacji. Foto-tapeta z mydełkami po zalaminowaniu stanie się idealną ozdobą Twojej łazienki. Fototapety laminowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nadają się do łazienki lub kuchni. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza!

Fototapety pastelowe – zobacz zaaranżowane fototapety we wnętrzach o delikatnych kolorach

Wybierz dekorację, która będzie kolorystycznie pasowała do wystroju Twojego mieszkania lub biura.

Gdzie ozdobić ściany za pomocą fototapety, gdzie pasują pastele?

Fototapety pastelowe to dekoracje, które stwarzają ogromne możliwości aranżacji wnętrz i pod tym względem przewyższa wszystkie inne kolory. Nawet pastelowe malowanie ścian oraz układanie na nich dekoracyjnego wzoru za pomocą specjalnego wałka nie jest w stanie stworzyć takiego wrażenia.

Z pomocą pastelowych  fototapet ściennych można w dowolny sposób przekształcać wnętrze sprawiając, że w kilkanaście minut stanie się ono centrum wielkiego miasta, częścią tropikalnej plaży czy ukwieconego ogrodu, albo wizualnie zwiększy swoją objętość.

Osobom wybierającym do swoich wnętrz pastelowe fototapety na ścianę aranżacje z naszej strony mogą być doskonałą podpowiedzią. Jak wiele różnych wzorów i jak wiele ciekawych efektów pozwala osiągać taki wystrój.

Dlatego abstrahując od tego, co jest modne w danym sezonie wybierając pastelowy wzór można wykreować takie wnętrze. W jakim będziemy czuć się najlepiej, najefektywniej pracować czy relaksować. Przecież dekorowanie fototapetami ściennymi nie dotyczy jedynie mieszkań, ale również firm, instytucji czy lokali publicznych.

O ileż przyjemniej spędza się czas w kawiarni, której ścianę wypełnia wizerunek parkowej alejki niż tam, gdzie tło dla stolików stanowi gładka ściana?

tapeta do sypailni

Z pomocą fototapet pastelowych  można akcentować styl wnętrza, prowansalski, rustykalny, francuski, skandynawski, ekologiczny czy też vintage. Dzięki nim można zamieszkać w centrum wielkiego miasta nawet wówczas gdy urządzany dom stoi na całkowitym odludziu. Wybierając szeroką panoramę, rozległy plac czy ulice możemy sprawiać, że pokój wyda się dwa razy większy. A decydując się na jasne kolory rozświetlimy nawet słabo oświetlone pomieszczenie. Tworzone przez kolor pastelowy aranżacje to z jednej strony sposób na spełnienie marzeń o idealnym domu. A z drugiej na zaskoczenie bliskich niezwykłym wrażeniem. Jakie zapewniają dekorowane takimi motywami wnętrza.