🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety ze storczykami, orchideą i magnoliami – zawsze modne dekoracje ścian

Te kwiaty są hitem od wielu, wielu lat. Zawsze modne, zawsze piękne.

Fototapeta ze storczykiem to piękna dekoracja do salonu. Idealną ozdobą do sypialni może być fototapeta z białą orchideą. Dekoracje na wymiar z kwiatami orchidei to upiększający dodatek Twojego pokoju.

Fototapety storczyki, orchidee i magnolie – piękne kwiatowe wzory do salonu lub sypialni

Fototapety storczyki, orchidee i magnolie  – to jedne z najpiękniejszych kwiatów, orchidee  zaliczają się do pasożytów żyjących w najdzikszych ostępach tropikalnych dżungli kosztem drzew będących ich żywicielami.
Piękno tych roślin kryje się w niezwykłej zdolności do krzyżowania. Dzięki czemu z każdym rokiem powstają nowe odmiany. Dlatego jeszcze piękniejsze i doskonalsze.

Niezwykły urok magnolii i storczyków kojarzy się też z dzikością i nieokiełznaną naturą. Bowiem te najpiękniejsze i najbardziej cenione odmiany wymagają prawdziwego poświęcenia, aby pojawiły się w wazonie.

Orchidee są cennym surowcem dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego. Przede wszystkim wielbi się je za ich niepowtarzalny urok do perfekcji doprowadzając metody hodowli.

nowoczesne grafiki na ściany

Fototapety ze storczykami i magnoliami to wyjątkowe dekoracje, które w tworzonych na podstawie fotografii kompozycjach pokazują każdy szczegół kwiatów ujętych przez oko obiektywu. Dzięki zastosowaniu zoomu optycznego i doskonałości cyfrowego druku kwiaty na fototapetach  są doskonalsze od tych prawdziwych.

 

 

Ich niewątpliwym atutem jest zatrzymanie w kadrze na wieczność bez ryzyka, że zwiędną.

To wyjątkowo żywe i naturalne kolory począwszy od czystej bieli przez delikatne fiolety po intensywny, nasycony róż. Dzięki możliwościom komputera pojawiają się też kolory abstrakcyjne. Jak zielony, który idealnie pasuje do konkretnej stylizacji kuchni lub łazienki. Dlatego jest barwą naniesioną cyfrowo.

ozdoby na tapecie

Różnorodne w kolorach, wielkości i formie fototapety orchidee i storczyki i magnolie, których przykłady można znaleźć na naszej stronie to dekoracje wyjątkowo subtelne, delikatne i piękne. Dzięki wykorzystaniu tych kwiatów w kompozycjach o tematyce SPA będą doskonałym elementem wystroju łazienki, w której stworzą piękny efekt. Relaksując i odprężając przez budzenie skojarzeń z naturą. Pięknymi zapachami i delikatnością płatków. To  efektowne i bardzo ciekawe dekoracje do kuchni.

Umieszczone w wolnej przestrzeni między ciągiem szafek lub usytuowane bezpośrednio nad blatem ozdobią wnętrze i wprowadzą do niego nieco kobiecej delikatności. 

tapeta blado różowa

Fototapety storczyki i orchidee sprawdzają się w niemal każdym wnętrzu. Szczególnie pięknie prezentują się w tych stylizacjach, które wyróżniają się lekkością. Dominacja bieli i kolorów pastelowych, we wnętrzach o charakterze kobiecym, ale również w męskich gabinetach. Jeśli wybierze się ich ciemne różowe odmiany i zestawi na przykład z brązem wystroju. To dekoracje do stylu francuskiego, shabby chic, klasycznego, ale również do wnętrz współczesnych, w których świetnie sprawdzą się z dodatkiem białych mebli lub jako element uniwersalny kolorystycznie, przygotowany w klasycznej czerni i bieli.