Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 445 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Pokoik dziecka z fototapetą

Twojemu dziecku znudził się wystrój pokoju. Ty nie chcesz zmieniać wystroju całego wnętrza tylko jeden element? Dobrze trafiłeś. Przenieś swoje dziecko do bajkowej krainy gdzie mieszkają krasnoludki. Tutaj wróżki przyjaźnią się z jednorożcami. Znajdziesz tutaj wzory idealne do dekoracji pokoju Twojej pociechy. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy je w jedno miejsce.

Fototapeta z motywem jednorożców

Są tu obrazy z samochodami, dla młodych fanów motoryzacji. Fototapety z bajkowymi rybami, dla ciekawskich świata dzieci. Specjalnie dla dziewczynek przygotowaliśmy tapety z jednorożcami.

Nowoczesne tapety do pokoju dziecka

Wyobraźnia dziecka potrafi być nieograniczona i podobnie jak ona tworzy niesamowite obrazy, odkształcając rzeczywistość i nadając jej wymiaru, który zdaje się łamać wszelkie prawa fizyki, tak i dziecięce otoczenie powinno być pełne fantazji i dla dziecka zrozumiałe.

To, co zazwyczaj wybierają dorośli przypomina nieco próbę czytania powieści Goethego przez dziesięciolatka. Niewiele osób dorosłych pamięta swoje dzieciństwo i to, co najlepiej rozumiały, kochały, akceptowały. Niestety wyrastanie z *bajkowych dekoracji* oznacza także, że o nich zapominamy i przestajemy je rozumieć. O tym, że malucha powinny otaczać żywe i piękne kolory na fototapetach do pokoju dziecięcego intuicyjnie wie każdy rodzic. Nie wszyscy jednak mają świadomość, że zdeformowane kształty ludzkich postaci czy zwierzątek dla malucha są po prostu magiczne. Tylko dziecko posiada zdolność tworzenia owoców z guzika, pięknej karety z pudełka po herbacie czy smacznej potrawy z papierowych ścinków. Fototapety dla dzieci, jakie można znaleźć na przykład takiego dziecięcego spojrzenia na świat, zrozumiałego dla malucha, akceptowalnego i przede wszystkim inspirującego jego wyobraźnię.

Bajkowe ilustracje na ściany do pokojów dzieci

Tutaj kupisz fototapety do pokoju dziecka

Kolekcja fototapet dla dzieci to ogromne zróżnicowanie, które warunkuje zarówno płeć, jak i wiek odbiorcy. W pokoju najmłodszych pociech najlepiej sprawdzą się wzory uniwersalne, bogate w kwiatki, przyjazne biedronki, zabawne sówki i innych przedstawicieli świata fauny pozbawionych kłów i pazurów, a ubranych z serdeczny uśmiech.

fototapeta ze zwierzętami do pokoju dziecka

Starsi mają już znacznie większe wymagania, dlatego fototapety dla dzieci w tym wieku wyróżniają się męskim i żeńskim charakterem. Gigantyczna piłka nożna na ścianie? Czemu nie. To nie tylko fascynujący wystrój dla chłopaka, ale także inspiracja do realizowania własnej pasji. Ptaszki w klatkach, zamki, królewny to typowe motywy dla dziewczynek, dodatkowo jeszcze ubrane w subtelne odcienie różu i czerwieni. Swoją kolekcję posiadają też nastolatki, zwłaszcza te o specyficznych upodobaniach, poszukujące własnego stylu i pragnące bezwzględnie wyróżniać się w otoczeniu. Wyścigowe samochody, wielkomiejskie pejzaże, tancerki hip-hopowe to propozycje do fototapet dla dzieci młodzieżowych wnętrz.

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x