🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety ludowe i folklor nawiązują swoimi motywami do Polskiej sztuki ludowej. Dlatego jeżeli kochasz wyraźne kolory i ludowe wzory, pewnie znajdziesz idealną tapetę dla siebie w naszej ofercie. Fototapety z ludowym motywem, z pewnością nadadzą charakter Twojemu wnętrzu. Dzięki fototapetą folklor, spędzanie wolnego czasu w salonie z naszą fototapetą sprawi Ci dużą satysfakcję.

Fototapety ludowe i folklor rozjaśnią Twoje wnętrze oraz nadadzą mu ciekawej palety barw

fototapeta ludowa i folklorNajbardziej ze stylem ludowym, kojarzą się łowickie kwiaty oraz koguty. Pełna gama motywów łowickich dostępnych w naszej ofercie sprawi, że Twoje pomieszczenie nabierze charakteru. Nasze fototapety folklor możesz umieszczać również w kuchni gdzie idealnie się sprawdzą, ale także gotowanie tradycyjnego polskiego obiadu dla rodziny sprawi Ci większą przyjemność. Pełna paleta kolorów jakie widnieją na fototapetach folklor sprawi, że Twoje pomieszczenie stanie się przytulne oraz pełne ludowych akcentów.

Fototapeta z motywem ludowym idealnie nada się do pomieszczenia, które nie wyróżnia się stylem i charakterem. Kolorowe łowickie kwiaty sprawią, że pomieszczenie nabierze świeżości, a kolorowe koguty nadadzą rustykalny wygląd Twojemu pomieszczeniu. Kolory fototapet w ludowym stylu sprawią, że zimne pomieszczenie w stylu między innymi loftowym ociepli się dzięki intensywnym barwą. Do takich zimniejszych wnętrz idealnie sprawdzą się także fototapety z geometrycznym motywem w różnych wzorach i kolorach, które znajdziesz tutaj.

Kolory fototapet z ludowymi wycinankami są intensywne. Możemy zauważyć odcienie: czerwieni, niebieskiego, żółci, zieleni oraz wielu innych. Charakterystyczny ludowy wzór oraz ilość kolorów występujących na fototapecie z motywem ludowym przykuje z pewnością Twój wzrok.

Folklorystyczne fototapety sprawią, że wnętrze stanie się wyraziste

Posiadamy szeroką ofertę fototapet z ludowymi wycinankami. Niektóre z nich przypominają haftowane kwiaty oraz folklorystyczne kwiaty na deskach. Możemy zauważyć na fototapetach z ludowym motywem: lustrzane odbicie, łąkę stworzoną z łowickich kwiatów oraz folklorystyczne witraże.

Piękne łowickie kwiaty nadadzą ciepła i przytulności Twojemu wnętrzu. Natomiast koguty wprowadzą trochę rustykalnego, a zarazem ludowego stylu w Twoim pomieszczeniu. Fototapety ludowe i folklor sprawią, że będziesz chętnie przebywać w miejscu gdzie będzie znajdowała się fototapeta z ludowym motywem.