🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
595 

Kim byłby mężczyzna bez kobiety? Kim byłaby kobieta bez mężczyzny?

Wiadomo, że te dwie jednostki nie potrafią bez siebie żyć. W naszej kategorii zawarliśmy najciekawsze i najpiękniejsze ujęcia ludzi. Znajdziesz tutaj dynamiczne wzory, które będą pozytywnie nastrajać Cię każdego ranka. Ogromny wybór zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Profesjonalne zdjęcia najpiękniejszych ludzi na świecie.

Fototapety z kobietami – dekoracje z postaciami to wzory od dawna goszczące na ścianach

Fototapety portretami kobiet w dekoracji wnętrz nie są motywem nowym. Przez wiele stuleci stanowiły one temat obrazów. Dlatego zarówno portretowych, jak i scenek rodzajowych. W roli obiektów występowali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. A także dzieci zależnie od charakteru scenki, jej umiejscowienia czy przeznaczenia. Pomimo tej wszechstronności kobieta miała w historii sztuki swoje wielkie chwile. Ponieważ kiedy stawała się przedmiotem uwielbienia znanych artystów. Dzięki tym chwilom można dziś podziwiać takie obrazy, jak Batsheba Rembrandta, Mona Lisa Leonarda da Vinci czy Maja Naga Francisco Goi. Współczesne fototapety z kobietami mają już nieco inny wymiar odwołując się do nowoczesności i stałego podkreślania niezależności oraz seksapilu pań.

KOBIETY fototapeta

Fototapety portretami kobiet zaprezentowane na stronie na naszej stronie to przykład odwołania się też do czasów całkiem niedalekich połowy ubiegłego wieku i kreowania postaci słodkich blondynek na czele ze słynną Marylin Monroe. Takie prezentacje przypominające nieco innowacyjną kompozycję artystyczną. Jaką stworzono na okładkę płyty zespołu The Beatles. Prezentująca popiersia w różnych kolorach to doskonały element wystroju wnętrz w modnym ostatnio stylu vintage.

Fototapety z portretami kobiet to idealne dekoracje na ściany w sypialni

Ponieważ osoby, które chcą sięgać jeszcze dalej mogą wybierać fototapety z kobietami – gospodynie domowe stylizowane na okres przedwojenny. Kojarzone z filami Eugeniusza Bodo i Adolfa Dymszy, powojenne kobietki w kolorowej bieliźnie. Śpiewające zmysłowym głosem zalotne piosenki i rozrzucające swoje długie blond loki albo stylowe postacie znanych aktorek z Audrey Hepburn w roli głównej.

dziewczyna fototapeta

Można też sięgnąć po nieco zabawniejsze, również nawiązujące do przeszłości kolorowe komiksy czy też proste powtarzalne wzory, w których postać kobiety. Czarna czy z kolorowym akcentem – stanowi jeden z tysięcy układanych w porządku elementów graficznych.

Ciekawe ujęcia, zamieszczone na fototapetach będą oryginalna ozdobą ścian. Niezwykłe aranżacje dla osób, które uwielbiają nowoczesne wykończenia wnętrz. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza!

Czarno-białe fototapety z kobietami intensywnie czerwonym szalem może być nie tylko dopełnieniem aranżacji wnętrza w kolorystyce szarości i czerwieni. Dlatego również akcentem nowoczesności, artystycznym dodatkiem wpływającym na wartość wystroju. O ile kobieta z szalem w niezwykle wymownej pozie to dekoracja o charakterze poważnym. Szykownym, o tyle weselsze i bardzie dynamiczne są fototapety z kobietami prezentujące tancerki uliczne. Takie motywy sprawdza się nie tylko w pokoju młodzieżowym, ale również w nowoczesnym salonie i lofcie.