Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Jakie fototapety do pokoju lub living roomu?

Jaką fototapetę wybrać na ścianę do pokoju?

Aranżacja wystroju wnętrza to określenie bardzo szerokie, sprowadzające się zarówno do wyboru odpowiedniego stylu. Dopasowania dekoracji i stworzenia określonego klimatu, który musi uwzględniać zarówno cechy fizyczne pomieszczenia. Jak i jego oświetlenie, przeznaczenie czy też potrzeby osobiste mieszkańców. Równie szerokie będzie pojęcie odnoszące się do dekoracji pokoju, który – w przeciwieństwie do kuchni lub łazienki. Może pełnić wiele różnych funkcji, począwszy od luksusowego salonu, po klimatyczny pokój wspólny lub sypialnię czy pomieszczenie przeznaczone dla nastolatka.

Fototapeta z beżową abstrakcją do biura

Zależnie od przeznaczenia wnętrza i planowanego stylu inne będą wybierane do niego fototapety do pokoju. Wystrój wnętrza oparty na fototapecie do pokoju jest popularny od kilkunastu lat. W przeciwieństwie do tradycyjnych papierowych fototapet do pokoju wykorzystywanych przez dziesięciolecia dziś zmieniło się podejście do umieszczania takich dekoracji w pokojach. W miejsce wytapetowanych ścian pojawiły się pojedyncze dekoracje na podobieństwo gigantycznych obrazów. Taka metoda ma bardzo duży wpływ na wnętrze mogąc je optycznie powiększać, rozjaśniać, stwarzać konkretny nastrój. Wrażenie bywa tak duże, że wchodząc do małego pokoju z jedną ścianą pokrytą wizerunkiem jesiennego lasu większość osób otwiera dosłownie usta ze zdumienia. A obraz w magnetyczny sposób przyciąga wzrok. Podobne wrażenie wywiera wielka otwarta przestrzeń jeziora czy pokryte dojrzałym zbożem pole.

Fototapety do pokoju dziennego

Fototapety do pokoju, których bogata kolekcja znajduje się na stronie to propozycje o bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i tematycznej. Pozwalające na stworzenie każdego nastroju w każdym rodzaju wnętrza. Przykładowo czarno-biała włoska uliczna z charakterystycznymi kamiennymi domami i brukiem to klimatyczny dodatek do wnętrz w stonowanej tonacji.

Fototapeta z gałązkami na betonie do pokoju

Powiększający przestrzeń pokoju, dodający jej głębi, ale bardzo spokojny i nastrojowy. Podobna uliczka wenecka zaprezentowana w feerii kolorów i w pełni słonecznego światła nie tylko doda głębi, ale też rozweseli, ożywi spokojną aranżację dodatkowo przyciągając uwagę szczegółami okiennic, balkoników, doniczek z kwiatami.

Wśród fototapet do pokoju znajdzie się wiele motywów kwiatowych w typowo kobiecym stylu. Jak eleganckie orchidee czy kolorowe wiosenne tulipany. Do pokoi w stylizacji retro będą pasować obrazy starej architektury, lekko zardzewiałe. Wysłużone rowery czy seksowne kobietki w stylu lat 50-tych ubiegłego wieku.

Można też sięgnąć po fototapety do pokoju z motywami industrialnymi. Podkreślające nowoczesny styl swoim nawiązaniem do wielkiego miasta, świata biznesu i szklanych domów, albo wręcz przeciwnie. Ozdobić pokój spokojniejszym i bardziej klimatycznym widokiem parku. W kolekcji fototapet do pokoju znajdzie się też coś z abstrakcji dla amatorów takiego stylu oraz wiele innych ciekawych propozycji.

Spraw, by Twój pokój już nigdy nie był nudny. W tej kategorii znajdziesz wszystkie tapety, które zakwalifikowaliśmy jako idealne ozdoby do pokoju. Znajdziesz tutaj dekoracje zarówno nowoczesne jak i w stylu vintage. Fototapety na wymiar w różnych kolorach. Obrazy – w jednej części, dyptyki, tryptyki oraz kaskady. Foto-naklejki do drzwi to nowoczesna wersja odnawiania starych części Twojego pomieszczenia. Fototapety przestrzenne, które optycznie powiększają wnętrze nadają się do pokoju. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Zaskocz swoich znajomych niestandardową fototapetą ścienną!