🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Nowoczesne fototapety abstrakcyjne to trwałe i bogate we wzory dekoracje na ściany do każdego wnętrza

W tej kategorii znajdziesz fototapety z motywem abstrakcyjnym.

Dekoracje na wymiar z nowoczesnymi abstrakcjami to propozycja dla osób, które uwielbiają nowoczesność. Fototapety z geometrycznymi wzorami takimi jak koła i kwadraty nadają się do każdego wnętrza. Dekoracje z motywem ognia pasują do industrialnych wnętrz. Fototapety w spirale i fale. Fototapety z dekoracyjnymi ornamentami dodadzą wnętrzu romantyczności i wytworności. Labirynty i tunele to przestrzenne fototapety, które optycznie powiększą Twoje wnętrze.

Abstrakcyjne fototapety do dekoracji ścian w salonie, sypialni kuchni i jadalni

Odmień swoje wnętrza w tani i szybki sposób dzięki abstrakcyjnym fototapetom. Nowoczesne abstrakcje w niczym nie przypominają swoich poprzedniczek z lat osiemdziesiątych XX wieku. Fototapety z nowoczesnymi wzorami tego typu łączą bogactwo wzorów i stylistyki z nadzwyczajną trwałością. Związaną z wysoką jakością materiałów używanych do ich produkcji. Spektakularne powiększenia kwiatów, awangardowe fotografie drzew podbarwione jaskrawymi barwami. Dlatego wielkomiejskie pejzaże czy też intrygujące abstrakcje z właściwościami optycznie poszerzającymi pomieszczenie. Wśród różnorodności motywów każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej odpowiadało.

dekoracja żywiczna jako tapeta

Fototapety z motywami abstrakcyjnym to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne nie tylko do prywatnych domów, ale także do zdobienia wnętrz firm. Kawiarni, restauracji, barów, siłowni, fitness klubów albo sklepów. Nowoczesne fototapety dają możliwość zdecydowanego podkreślenia charakteru i funkcji danego miejsca.

Dzięki temu można stworzyć w nim nietuzinkowy i niepowtarzalny klimat, który będzie je wyróżniał spośród morza konkurencji.

Istnieje także możliwość wykonania nowoczesnej fototapety na zamówienie, co pozwala na ingerencję w jej ostateczną formę, poczynając od opcji zmiany koloru fragmentu kompozycji, poprzez dokładne dopasowanie jej wymiarów, aż po stworzenie całkowicie własnego stylu dekoracji.

Abstrakcyjne fototapety będą długo modne – sa uniwersalne

Wszystkie dekoracje zostały zaprojektowane przez utalentowanych współczesnych malarzy, grafików i fotografów. Można je indywidualnie dopasować do każdego wnętrza. Ważne jest również, aby przed naklejeniem fototapety na ścianę. Dokładnie sprawdzić, czy na przykład częściowo nie zasłania jej wisząca lampa, czy też jakiś stojący mebel.