🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety motoryzacja z motocyklami, samochodami, tramwajami  żółtymi taksówkami – zobacz kolekcję nowoczesnych dekoracji na 2 i 4 kółkach

Foto-naklejki z motywem starych samochodów, rowerów, samolotów. Znajdą tutaj coś dla siebie również fani nowoczesnych pociągów, motorów, nowojorskich taksówek oraz tramwajów. Oferujemy fototapety z każdym środkiem transportu. Fototapety do pokoju z motywami motoryzacyjnymi idealnie wkomponują się w industrialne wnętrza. Zobacz obrazy z samochodami w zupełnie innym ujęciu. Fototapety ścienne nie muszą być nudne.

Czy fototapeta z motocyklem pasuje na ścianę do salonu?

Motocykle stanowią często wykorzystywany i zarazem bardzo wdzięczny motyw dekoracyjny, który przez ostatnich kilkadziesiąt lat trafiał do pokoju chłopców, jako kształtowanie męskich zainteresowań.  Fantastyczne lśniące Harleye stanowiły dumę młodych mężczyzn wskazując na ich siłę. Niezależność i podkreślając pragnienie wolności. Motocykl jednak wcale nie musi być dekoracyjną domeną płci męskiej i wcale nie musi występować w swojej najnowocześniejszej, lśniącej chromem wersji. Współczesne spojrzenie na fototapety z motocyklami skłania się bardziej ku tym starym. Nieco zardzewiałym, ale mającym swoją historię i charakter modeli.

tapeta motor w ogniu

Nowoczesne fototapety z motocyklami to właśnie przykład takiego odwołania się do przeszłości, czasów naszych babć i prababć. Mieszkających w czynszowych kamieniach w otoczeniu wysokich murów sąsiednich domów. Ceglana ściana, stare kamienne schody z żelazną barierką czy brukowana ulica są doskonałym tłem dla maszyn. Swoim wyglądem opowiadają o tysiącach przejechanych kilometrów i setkach zwiedzonych miejsc. Motor jest tu nawiązaniem do przygody. Wakacyjnych wypadów, swobodnego. Pozbawionego ograniczeń życia zgodnie ze swoimi zasadami.

Podpowiadamy gdzie przykleić fototapetę z motocyklem

Stare, pokryte kurzem, błotem czy rdzą motocykle to motywy sprawdzające się we wnętrzach stylizowanych, nawiązujących do przeszłości. Kolekcja fototapet z motocyklami jednak zawiera też w sobie wzory bardziej nowoczesne, wręcz futurystyczne. Bowiem nie prezentujące się dumnie na parkingu czy szosie, ale spowite obłokami mgły, otulone językami płomieni. Doskonale wkomponowane w tajemnicze czarne tło. Kompozycja tego typu jest bardzo nowoczesna, ale ma też inny atut. Ponieważ jakim jest wprowadzenie kolorystycznego akcentu do stonowanego wnętrza. Przykładem są aranżacje w tonacji szarości z czerwonymi dodatkami.

Fototapety z motocyklami, motory to dekoracje do wnętrz młodzieżowych. Męskich gabinetów, klubów czy pubów, w których spotykają się amatorzy dwóch kółek. Fototapety z motocyklami to również efektowne uzupełnienie klimatycznego, przytulnego salonu stylizowanego na te sprzed pięćdziesięciu lat. Możliwości jest wiele od tych retro, nasuwających wspomnienia młodości, dzieciństwa czy zapomniana przygodę na wsi po futurystyczne. Wskazujące na dążenie do oderwania się od realnego codziennego życia i wypad na długą wędrówkę przez nieznane tereny z biwakowaniem pod gwiazdami.

Fototapety żółte taksówki – nowoczesne ozdoby ścienne

Poczuj się jak na nowojorskich ulicach. Niech otoczy Cię miejski zgiełk i światła samochodów a wśród nich żółte taksówki

Tapety z nowojorskimi taksówkami

Fototapety żółte taksówki to coraz popularniejszy sposób dekoracji wnętrz. A osoby, które poszukują nieszablonowych rozwiązań mają w tej dziedzinie znacznie więcej możliwości. Niż te, które decydują się na farby czy klasyczne tapety. Dlatego obrazy wykorzystane, jako temat fototapet z taksówkami. To nie tylko sposób na zakrycie brudzącej się ściany i wprowadzenie ciekawej faktury i wzoru niemożliwego do uzyskania przez malowanie. Ponieważ to także kompozycja, scena, przedmiot czy krajobraz, który nadaje wnętrzu specjalnej wymowy. Jednym z najlepszych przykładów mogą być fotografie przedstawiające charakterystyczne nowojorskie żółte taksówki.

foto-tapeta taksówka

Fototapety żółte taksówki są jednym z bardziej rozpoznawalnych miejskich kulturowych symboli na równi z czerwonymi budkami i piętrowymi autobusami Londynu. Dlatego żółte samochody rzadko pojawiają się samotnie. Ponieważ nawet, jeśli charakterystyczne nowomiejskie tło pozostaje gdzieś w odległej perspektywie. Zawsze nasuwają skojarzenia z ruchem ulicznym, pospiechem i wysokościowcami. Fototapety z taksówkami żółtymi, lub szeregiem takich taksówek to dodatek do bardzo nowatorskiego współczesnego wnętrza.

Może doskonale wkomponować się w tło salonu, ale o wiele ciekawiej będzie wyglądała w pokoju młodzieżowym. Pubie albo nowoczesnym biurze projektowym, w którym pracuje młoda kadra. Już sama symbolika tego obrazu jest formą dedykowania motywu konkretnej grupie adresatów. Jak i równie wymowny może też być temat motoryzacyjny skierowany do chłopców i mężczyzn. Osoby, które poszukują ciekawych rozwiązań na fototapety żółte taksówki mogą też spojrzeć pod nieco innym katem traktując je, jako intensywny akcent kolorystyczny.