Kupuj mądrze, oszczędzaj więcej -☃️BYLE DO WIOSNY☃️ - MEGASALE - dekoracje 48% taniej! kod: 23WQ
MEGASALE 48% TANIEJ
-48%
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 278 
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Fototapety niebieskie i granatowe– sprawdź jak stylowo wkomponować ten kolor do wnętrza

Jakie macie skojarzenia z kolorem niebieskim? Błękit jak niebo w Grecji. Niebieski jak kropla wody. Granatowy jak noc w świetle gwiazd. W tej kategorii znajdziesz całą paletę koloru niebieskiego. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie ofertę niebieskich wzorów. Jest tu fototapeta z niebieskim korytarzem, który optycznie powiększy Twoje pomieszczenie. Foto-naklejka z turkusową gondolą w Wenecji, będzie kojarzył się z wakacjami. Natomiast obraz z lazurowym wybrzeżem będzie radośnie nastrajał Cię każdego dnia.

Fototapety w kolorze niebieskim lub granatowym pod wymiar ściany

Kolor niebieski nie jest popularną barwą w aranżacji wnętrz z uwagi na to, że jest kolorem zimnym. Więc negatywnie wpływającym na ogólne samopoczucie psychiczne i nastrój.

Szczególnie źle czują się w niebieskich wnętrzach osoby ze skłonnościami do nostalgii, introwertycy, osoby przejmujące się każdym problemem, melancholijne i smutne. Z drugiej strony fototapety niebieskie i granatowe…. są dekoracją piękną, czystą. A więc idealnie sprawdzającym się w łazienkach czy kuchniach, gdzie wymagana bywa szczególna higiena. Poza tym barwa niebieska to barwa nieba i wody. Więc bliskich człowiekowi żywiołów działających w sposób ożywczy i relaksujący.

dekoracje na ściany

Pogodzenie negatywnego wpływu na samopoczucie, pozornego optycznego chłodu oraz wyjątkowego piękna, które można wykorzystać w aranżacji wymaga specjalnego podejścia. Dzięki któremu nie trzeba rezygnować z błękitu w salonie czy sypialni i jednocześnie doskonale wypoczywać w takich wnętrzach. Tajemnicą bywa odpowiednie dozowanie barwy w fototapetach niebieskich i granatowych  oraz wybór rozgrzewających ją dodatków. Ponieważ jest to kolor uniwersalny nie ma w zasadzie żadnego problemu, aby skomponować go z ciepłymi barwami. Dzięki którym błękit nabierze charakteru. Jednym z najlepszych partnerów jest z pewnością czysta biel, ale niebieskie fototapety dopasują się również do wielu innych barw.

Na naszej stronie niebieskie i granatowe fototapety to propozycje, od których można zacząć eksperymentowanie z kolorem.

Wybór odpowiedniego motywu, a także tonacji i natężenia barwy będzie podstawą do tworzenia całości wystroju. Delikatne, subtelne fototapety niebieskie z powodzeniem można uzupełnić o bladoróżowe dodatki. Pokusić się o zestawienie z szarościami i zielenią, albo z ciemniejszym odcieniem niebieskiego. W zestawieniu z bielą powstają wnętrza w stylu skandynawskim oraz swojskie rustykalne kuchnie. Poszukując fototapet niebieskich bardziej zdecydowanych można sięgnąć po zestawienie niebieskiego z soczystą zdecydowaną zielenią.

niebieska fototapeta kuchenna las

Taki zestaw sprowadzi do wnętrza nieco egzotyki typowej dla tropikalnej Amazonii. Zieleń jest też kolorem ciepłym, który zrównoważy chłód błękitu. Z kolei poszukując klimatów retro można poszukać dodatków w kolorze ciemnego brązu, który nieco „postarzy” cała aranżację. Nie można również zapominać o czerwieni, kolorze o zdecydowanie wysokiej temperaturze, przy którym niebieski stanie się ulubionym momentem ochłody i odpoczynku. Warto pamiętać, że kolor niebieski lepiej prezentuje się w jasnych południowych wnętrzach, w których często można zobaczyć słońce.

Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta.

Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar. Wzory idealne do dekoracji Twojego wnętrza!

fototapety najchętniej wybierane do dekoracji:

właściwości fototapet

rodzaj materiału

zakładka

klasa fototapety

struktura

samoprzylepna

ultra

zakładka: ✔️

klasa fototapety
:
ekonomiczna

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
latex

zakładka:

klasa fototapety
:
standardowa

struktura:

samoprzylepna:

zamów próbkę
piasek

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
beton

zakładka:

klasa fototapety: luksusowa

struktura: ✔️

samoprzylepna:

zamów próbkę
hybryda

zakładka: ✔️

klasa fototapety: premium

struktura:

samoprzylepna: ✔️

zamów próbkę

szczegółowy opis właściwości fototapet znajduje się na karcie produktu pod zdjęciami.

kontakt

Nasi doradcy pracują:
poniedziałek - czwartek 
10.00 - 15.00

i w tym czasie przygotowywane są wszystkie wyceny i możliwy jest kontakt telefoniczny.

Kontakt mailowy 24h/7

TOP 3 bestsellery
cena od: 169 
cena od: 169 
cena od: 169 

Alarte - sklep grupy ARTPASAŻ ©

2006 - 2023 — 16 lat na rynku dekoracji wnętrz

x