🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta z kosmosem i galaktyka sprawi, że w jednej chwili poczujesz kosmiczny przypływ energii

Czy Twoim marzeniem jest lot w kosmos?

Od teraz możesz to marzenie zrealizować. W jednej chwili znajdziesz się w niezwykłym kosmosie. Dzięki łatwemu montażowi fototapety, przygoda z kosmosem zacznie się ciekawie. Na początek wystarczy, że znajdziesz coś dla siebie z naszej oferty. Kosmiczne wzory już na Ciebie czekają. Monstrualne planety od teraz zmieszczą się w Twoim mieszkaniu. Fuzja kolorów sprawi, że poczujesz się jak astronauta.

fototapety z galaktyką

Gdzie pasuje fototapeta z układem słonecznym?

Fototapeta galaktyka – Jeśli interesujesz się astronomią, to tematyka galaktyk i planet z pewnością nie jest Ci obca. Niewiele osób będzie miało to szczęście, by wyruszyć w kosmiczną podróż. Mamy jednak coś na osłodę. Substytut podróży kosmicznej – fototapetę ścienną. Teraz swoje marzenie możesz zrealizować bez wychodzenia z domu.

Fototapeta galaktyka przeniesie Cię w podróż po bezdrożach kosmosu. Tapeta z planetami sprawi, że w jednej chwili poczujesz kosmiczny przypływ adrenaliny. Choć sam montaż fototapety  Fototapeta galaktyka jest łatwy i przyjemny. Realistyczne wzory sprawią, że Twoje wnętrze zyska na przestrzenności. Foto-tapety kosmos mają to do siebie, że optycznie powiększają wnętrze. Dzięki temu nie będzie potrzeby przeprowadzania kosztownego remontu.

Fototapety z planetami, księżycami to oryginalna dekoracją ściany

Dla romantyków i astronautów w jednym, polecamy fototapetę na całą ścianę z widokiem Ziemi.

Fototapety z układem słonecznym

Fototapeta układ słoneczny sprawdzi się nie tylko w salonie, lecz także w pokoju dziecięcym. Każdy młody astronauta będzie mógł w wyobraźni odbyć swój pierwszy lot w kosmos. Kliknij i zobacz Fototapeta galaktyka. Błądzące po nieboskłonie planety roztoczą aurę tajemniczości i jednocześnie będą wyjątkową dekoracją ściany. Fuzja kol

orów będzie pobudzać wyobraźnię dziecka, dzięki czemu będzie radośnie się rozwijało. Tapety galaktyka to niewątpliwe ozdoby do dekoracji swojego wnętrza. Rozpal swoje zmysły dekoratorskie.

Fototapety układ słoneczny to idealne dekoracje do pokoju młodzieżowego

Kosmos to tematyka dekoracji, która pojawia się stosunkowo rzadko i zazwyczaj dotyczy specjalnych sal klubowych, albo pokoi młodzieżowych, w których pragnie się stworzyć niepowtarzalny i bardzo spec

yficzny design. Fototapety z układem słonecznym, to przede wszystkim magia, tajemniczość. Naukowa fantastyka na podobieństwo kultowych powieści i filmów o eksploracji nieznanych przestrzeni, bohaterskich odkrywców nowych planet, czy gwiezdnych wojowników. Takie odniesienie nie oznacza jednak, że „kosmiczne” motywy nie mogą zagościć w pomieszczeniach dla dorosłych tworząc zarazem jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza.

ozdoby z księżycem

Fototapety kosmos   można podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to nasze typowe wyobrażenie granatowych tajemniczych przestworzy i znajdujące się w nich kolorowe nieznane planety. A także doskonale rozpoznawalna rodzima Ziemia. Druga grupa fototapet kosmos to fantastyczne słoneczne niebo, którego lazurowy błękit przetykany jest miękkimi białymi obłokami. Każda z tych dwóch kategorii dekoracji ma zupełnie inny charakter i przeznaczona jest do innego rodzaju wnętrz

Fototapety z motywem kosmosu

Granatowe fototapety kosmos to doskonały dodatek do sypialni. Gdzie wprowadzą nastrój tajemniczości i przy okazji przyciemnią nieco wnętrze sprzyjając zasypianiu. Całkowicie odmienne wrażenia można uzyskać wybierając błękitne niebo, które zamiast w sypialni o wiele lepiej sprawdzi się w salonie, odświeżając go. Rozjaśniając i szczególnie dodając przestrzeni. Obcowanie z taką fototapetą kosmos wymaga sprawdzenia wcześniej własnej reakcji. Bowiem umieszczenie nieba na dwóch ścianach pokoju, może sprawiać wrażenie stałego lewitowania w powietrzu.

Taki pozorny brak oparcia dla nóg nie dla każdego może się okazać komfortowy. Fototapety z układem słonecznym to z pewnością doskonały motyw dekoracyjny dla marzycieli, pasjonatów kosmicznych podróży. Osób z ogromną wyobraźnią. To również propozycje powiększające wnętrza i to w sposób bardzo zdecydowany. Umieszczenie fototapet z kosmosem i odległych planet czy też pełnego słodkich obłoczków nieba na całej ścianie sprawi, że ta ściana przestanie istnieć przyjmując formę gigantycznego okna na świat. Fototapety kosmos jest też z pewnością ciekawym motywem do pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do publicznych lokali, restauracji i kawiarenek, pubów albo sal dyskotekowych.