Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapeta zachód słońca to niepowtarzalny klimat w Twoim domu

Uwielbiasz widok zachodu słońca lecz nie możesz sobie na niego codziennie pozwolić? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Fototapety ze wschodem i zachodem słońca pozwolą cieszyć się tym widokiem na co dzień bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek! W naszej ofercie znajdziesz fototapety z motywem zachodzącego słońca nad oceanem, pomiędzy drzewami, nad piramidami oraz na tle mostu. Fototapety nadają się zarówno do salonu jak i do sypialni. Fototapety w odcieniach żółci, pomarańczy i czerwieni ocieplą Twój pokój. Fototapety są przestrzenne, dzięki czemu Twoje wnętrze stanie się optycznie większe.

Czy fototapeta z zachodem lub wschodem słońca pasuje na ścianę do salonu?

Fototapeta zachód i wschód słońca to niepowtarzalny klimat w Twoim domu. Oczywistym jest, że salon, kuchnia czy sypialnia nie są indywidualną kreacją artystyczną dekoratora. Lecz konkretnym efektem stworzonym zgodnie z potrzebą komfortu jego lokatorów. Dobre samopoczucie uzależnione jest zarówno od kolorystyki wnętrza. Jak i od wykorzystanych w nim motywów dekoracyjnych, a te mają ścisły związek z temperamentem mieszkańców oraz z tym. Co wpływa nią poszczególne osoby relaksująco, a co pobudza pozytywne emocje. Za pomocą fototapet z zachodami i wschodami  słońca można tworzyć nastrój od energetycznego, pełnego radości po romantyczny, refleksyjny, skłaniający do rozmyślań.

Tapeta góry i konie

Do dekoracji z ostatniej kategorii z pewnością zalicza się fototapeta zachód słońca. Wykorzystująca motyw stary jak świat, wielokrotnie prezentowany na obrazach czy zdjęciach. Będący tłem dla romantycznych scen filmowych czy opisów w powieściach i wierszach. Zachód słońca od niepamiętnych czasów kojarzy się ze spotkaniami kochanków, którzy kontemplując piękno przyrody doznają wzniosłych przeżyć. Tak doskonale harmonizujących ze stanem ich duszy. To również motyw będący odniesieniem do pożegnań. Rozstań takich, jak legendarni rewolwerowcy, którzy po wykonaniu swojego szczytnego zadania odjeżdżają w kierunku zachodzącego słońca. Foto-tapeta z ładnym widokiem, której wiele przykładów zgromadzono w kolekcji na stronie naszego sklepu to zarówno wspomniany romantyzm i zdolność do tworzenia refleksyjnego. Nostalgicznego klimatu wnętrza, jak i bardzo specyficzna kolorystykaPoza nielicznymi wyjątkami, prawie wszystkie fototapety z zachodami słońca charakteryzują się ciepłą gamą barwną oscylującą pomiędzy ciemnym brązem. Intensywną czerwienią i jasną, słoneczną żółcią.

Fototapeta zachód słońca do każdego wnętrza

Ciepłe kolory mają dobroczynny wpływ na klimat wnętrza sprawiając, że jest ono komfortowe i pobudzające. Jednak szeroka gama odcieni i tonacji barwnych pozwala również na stopniowanie tej intensywności tak, aby nie działała drażniąco szczególnie na osoby dynamiczne i naładowane energią.

zachód słońca z jeziorem

Fototapeta zachód słońca zazwyczaj jest też spektaklem rozgrywającym się w konkretnym otoczeniu. Ponieważ dzięki czemu poza wprowadzeniem określonej kolorystyki i nastroju pozwala również akcentować styl aranżacjiPrzykładowo zachód słońca będący tłem dla legendarnej Bramy Tori. Jest doskonałym akcentem orientalnym do wnętrz stylizowanych w tym klimacie. A ciemne sylwetki karłowatych akacji, egzotycznych zwierząt czy palm może nawiązywać do Afryki wspierając stylizację w klimacie tropikalnego południa. Nie można również zapomnieć o kompozycjach fototapet zachód słońca z łanem polskiego zboża. Idealnych do wnętrz rustykalnych czy też o refleksyjnych pejzażach nadmorskich z delikatna nutką fioletu i różu. Kolorów osób kreatywnych, intelektualistów i artystów o wrażliwych duszach.