Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety do hoteli i pensjonatów – zobacz modne i nowoczesne wzory na ścianę.

Zmień nastrój w swoim hotelu. Znajdziesz tu ofertę specjalnie przygotowaną do wystroju pokoju hotelowego. Spraw aby Twoi klienci nie chcieli opuszczać Twojego hotelu. Zachęć ich fototapetą z najpiękniejszymi zabytkami świata. Londyn, Paryż, Nowy Jork. Od dziś mogą być ozdobą Twoich ścian. Znajdziesz tu nowoczesne fototapety z ludźmi.  Fototapety ze strukturą betonu będą pasowały do nowoczesnego, industrialnego wnętrza hotelu.

Fototapeta do hotelu i pensjonatu pod wymiar z wydrukowanym artystycznym zdjęciem albo grafiką, zapewnią mu nietuzinkowy i oryginalny wygląd.

ozdoba do salonu

Wyeksponowane na tapetach r prace zyskują na wyrazistości dzięki znacznemu powiększeniu ujęć i użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych przy produkcji dekoracji. Każdą z fototapet do holei i pensjonatów można dopasować do wymogów gabarytowych danego pomieszczenia. Dlatego w związku z różnorodnością dostępnych wzorów nietrudno będzie dobrać odpowiednią fototapetę do każdego wnętrza.

Fototapety do   to niekończące się źródło motywów, stylów i kolorystyki. Dlatego klimatyczne pejzaże przyrodnicze, krajobrazy miejskie, zabytkowa architektura, motywy roślinne i zwierzęce. Intrygujące zdjęcia makrofotograficzne albo kolaże z fantazyjnymi i wzorzystymi abstrakcjami. Każdy motyw wydrukowany na fototapecie  do hotelu, zyskuje całkowicie nowy wymiar i każdy można dopasować do innego wnętrza.

Dekorowanie ścian fototapetami ma, oprócz funkcji estetycznej, jeszcze jeden walor. Ponieważ dzięki tego typu tapetom można z powodzeniem korygować niedoskonałe rozmiary danego wnętrza.

Fototapeta  może bowiem wizualnie powiększyć, poszerzyć, wydłużyć, skrócić lub też podwyższyć optycznie dane pomieszczenie. Efekt głębi we wnętrzu osiągniemy, korzystając z motywów, charakteryzujących się długą linią horyzontu. Im bardziej rozległy będzie widok na takiej fototapety w hotelu do dobre rozwiązanie, tym bardziej spektakularny efekt osiągniemy. Dlatego podobne zadanie spełni kombinacja schodzących się w oddali poziomych linii. Ponieważ też wizualne złudzenie nowej perspektywy stwarzają tapety do salonu na wymiar przedstawiające ciągnące się w nieskończoność tunele, wąskie uliczki, zaułki czy kanały rzeczne. Dlatego stylowe fototapety zaprezentowane na naszej stronie internetowej przedstawiają zdjęcia i grafiki autorstwa współczesnych artystów, tworzących prace w rozmaitych stylach i przy użyciu różnorodnych technik. Wszystkie fototapety do salonu pod wymiar dostępne za pośrednictwem powyższej strony są drukowane na trwałych nośnikach, co gwarantuje odporność dekoracji.