🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Kolorowe fototapety dziecięce, młodzieżowe

Kolorowe fototapety ścienne rozwiną wyobraźnie Twojego dziecka! Znajdziesz tu fototapety z księżniczkami, do każdego pokoju dziewczynki. Fototapety z samochodami, to propozycja dla małych zapaleńców motoryzacji. Dla nastolatków przygotowaliśmy wzory zaprojektowane przez naszych najlepszych designerów. Miejsca ulica w wersji komiksowej będzie odpowiednia do pokoju buntownika.

Fototapety dla dzieci

Wyobraźnia dziecka potrafi być nieograniczona i podobnie jak ona tworzy niesamowite obrazy, odkształcając rzeczywistość i nadając jej wymiaru, który zdaje się łamać wszelkie prawa fizyki, tak i dziecięce otoczenie powinno być pełne fantazji i dla dziecka zrozumiałe. To, co zazwyczaj wybierają dorośli przypomina nieco próbę czytania powieści Goethego przez dziesięciolatka. Niewiele osób dorosłych pamięta swoje dzieciństwo i to, co najlepiej rozumiały, kochały, akceptowały. Niestety wyrastanie z *bajkowych dekoracji* oznacza także, że o nich zapominamy i przestajemy je rozumieć.

dziecięca fototapeta z motywem zajączków na łące

O tym, że malucha powinny otaczać żywe i piękne kolory intuicyjnie wie każdy rodzic. Nie wszyscy jednak mają świadomość, że zdeformowane kształty ludzkich postaci czy zwierzątek dla malucha są po prostu magiczne. Tylko dziecko posiada zdolność tworzenia owoców z guzika, pięknej karety z pudełka po herbacie czy smacznej potrawy z papierowych ścinków. Fototapety do pokoju dziecinnego, jakie można znaleźć  u nas, to przykład takiego dziecięcego spojrzenia na świat, zrozumiałego dla malucha, akceptowalnego i przede wszystkim inspirującego jego wyobraźnię.

Kolekcja dziecięcych motywów

to ogromne zróżnicowanie, które warunkuje zarówno płeć, jak i wiek odbiorcy. W pokoju najmłodszych pociech najlepiej sprawdzą się wzory uniwersalne, bogate w kwiatki, przyjazne biedronki, zabawne sówki i innych przedstawicieli świata fauny pozbawionych kłów i pazurów, a ubranych z serdeczny uśmiech. Starsi mają już znacznie większe wymagania, dlatego fototapety do pokoju dzieci w tym wieku wyróżniają się męskim i żeńskim charakterem.

Gigantyczna piłka nożna na ścianie? Czemu nie. To nie tylko fascynujący wystrój dla chłopaka, ale także inspiracja do realizowania własnej pasji. Ptaszki w klatkach, zamki, królewny to typowe motywy dla dziewczynek, dodatkowo jeszcze ubrane w subtelne odcienie różu i czerwieni.

Swoją kolekcję posiadają też nastolatki, zwłaszcza te o specyficznych upodobaniach, poszukujące własnego stylu i pragnące bezwzględnie wyróżniać się w otoczeniu. Wyścigowe samochody, wielkomiejskie pejzaże, tancerki hip-hopowe to propozycje do dekoracji młodzieżowych wnętrz.

zielona tapeta dla dzieci ze słoniem

Wszystkie dekoracje wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Montaż jest łatwy i przyjemny. Ogromny wybór tapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Każdą fototapetę możemy wykonać pod dokładny wymiar.