20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety z motywami tanecznymi, sportu i muzyki. Miks dla aktywnych

Jeżeli lubisz spędzać czas na sportowo to właśnie miejsce dla Ciebie. Z naszej oferty fototapet z pewnością znajdziesz coś do urządzenia Twojego mieszkania. Wielka gratka dla fanów sportu i muzyki. Fototapeta ze stadionem wprawi Cię w piłkarskie emocje. Ozdoby ścian w nietypowych ujęciach. Wzory idealne do dekoracji siłowni, basenu, fitness klubu. Niezwykłe aranżacje dla osób, które uwielbiają nowoczesne wykończenia wnętrz.

Fototapety muzyczne lub sportowe na ścianę podkreśla charakter wnętrza

Fototapety z muzyką i tańcem na ścianę podkreśla ctapeta do pokoju nastolatkiharakter wnętrza. Muzyka łagodzi obyczaje, a przynajmniej tak twierdzi popularne przysłowie, które zachęca do słuchania ulubionych utworów i korzystania z ich terapeutycznego działania. W rzeczywistości wiele zależy od tego, czego słuchamy, jak słuchamy i w jakich okolicznościach. Ponieważ bowiem gatunki muzyczne potrafią być tak ekstremalne, że ich odbiór niemal sprawia ból. Zasada jest jedna – słuchać warto tego, co sprawia, że mamy ochotę śpiewać, tańczyć lub podskakiwać z radości. Dlatego jeśli jesteśmy zbyt rozemocjonowani. Wybierać taką muzykę, która pozwoli nam płynąć z falami dźwięków i relaksować się, zapominając o troskach.

Fototapety z nutami i tancerzami

Każdy z takich instrumentów jest też określonym symbolem. Dlatego wykorzystany w dekoracji wnętrza będzie budził skojarzenia z konkretnym gatunkiem muzycznym lub specyficznym klimatem. Dlatego jaki tworzy muzyka. Saksofon to nieodłączny element muzyki jazzowej, fortepian nawiązuje do klasyki a skrzypce zapewniają dowolność interpretacyjną, pojawiając się zarówno w poważnych koncertach. Jak i folku skandynawskim czy polskiej muzyce ludowej. Wybierając jeden z motywów możemy zaakcentować swoją pasję przenosząc ją też na wystrój wnętrza.

Kolekcja fototapet muzycznych i tanecznych to również wzory przedstawiające osoby w różnych sytuacjach. Bezpośrednio związanych z graniem lub prezentowaniem muzyki. Postacie idoli, DJ-ów, prezenterów muzycznych to doskonałe dekoracje do pokoi młodzieżowych, ale też do klubów i dyskotek, w których podkreśla charakter lokalu. Do wyjątkowo ciekawych fototapet muzycznych zaliczają się czarno-białe kolaże, złożone z wielu mniejszych fotografii o tematyce muzycznej oraz ich przeciwieństwo – nowoczesne gitary elektryczne w otoczeniu ognistych płomieni, zwiastujących gorącą, głośną i bardzo dynamiczną muzykę. Pierwsze z nich to fototapety muzyczne z nostalgiczną nutką retro w klimacie lat 70-tych ubiegłego wieku. Drugie to doskonały symbol teraźniejszości w jej najbardziej typowym odzwierciedleniu.