🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety tulipany – sprawdź ciekawe kwiatowe kompozycje

Popularne kwiaty nigdy się nie nudzą. Zobacz naszą bogatą ofertę fototapet z tulipanami. Rozkoszuj się widokiem kwiatów na co dzień w swoim wnętrzu. Spraw aby w Twoim domu zawsze rozkwitały piękne tulipany.

Fototapety tulipany to bardzo wdzięczne ozdoby do wystroju wnętrz

Tulipany to wyjątkowe kwiaty, które stanowią niepisany symbol nadchodzącego lata. Pojawiając się w ogródkach wraz z pierwszymi słonecznymi dniami. Dlatego jeszcze wcześniej goszcząc w wiaderkach ulicznych sprzedawców w dniu 8 marca.

Szczególną cechą tulipanów jest bardzo duża różnorodność odmian, które – pomimo pewnego podobieństwa kształtów. Oferują dziesiątki kolorów, setki odcieni mogących być prawdziwą ozdobą wnętrza. Mowa oczywiście nie tylko o kwiatach w wazonach, ale o fototapetach z tulipanami, na których te przepiękne rośliny rozkwitają na powierzchni całej ściany dominując we wnętrzu i wprowadzając wiosenno-letni nastrój.

ozdoby z kwiatami

Fototapety tulipany to zarówno fantastyczne, żywe kolory. Jak i kompozycje czarno-białe, w wersji tradycyjnej i w negatywie, który tworzy bardzo ciekawe, nowoczesne dopełnienie aranżacji. Takie dekoracje są w miarę uniwersalne. Czyli pozwalają na ich wykorzystanie w różnych stylizacjach. Zarówno tych kolorowych, jak i w stonowanych wnętrzach w tonacji szaro-białej. Dzięki podejściu fotografów. Fototapety z tulipanami to ogrom pięknych motywów. Przykładem niecodziennego spojrzenia na prostotę i wydobywania z niej ukrytych walorów w postaci kształtów pierzastych płatków czy układu pręcików.

Fototapety tulipany to multum rozwiązań oraz szeroka gama wyboru wzorów

Dlatego aranżacje wnętrz to setki rozwiązań kolorystycznych. Układów mebli, stylów i form, które potrzebują też różnorodnych dekoracji. Fototapety tulipany właśnie dzięki swojej różnorodności kolorystycznej i możliwości tysięcy form prezentacji kwiatów takie możliwości gwarantują dodatkowo wprowadzając nastrój wiosenny. Marzycielski, romantyczny, albo wręcz dominujący i nieco tajemniczy w ich wersji jednobarwnej.

fototapety ścienne

Poza klasyczną czerwienią kwiaty tulipanów pojawiają się w naturze w wielu odcieniach różu, amarantu, pomarańczy i oczywiście żółci. Także ecru i delikatnej, niewinnej bieli. Pozornie te same kwiaty, o podobnych kształtach pozwalają na wykorzystywanie różnic pomiędzy dynamiczną. Wyrazistą czerwienią i subtelną bielą.

Prawdziwe tulipany w domu mogą zagościć na chwilę, bowiem nie tylko krótko stoją w wazonie.

Dlatego również niezbyt długo rosną w ogrodach. Fototapety tulipany będą towarzyszyć mieszkańcom domu. Bywalcom klubu czy klientom firmy przez wiele miesięcy tworząc konkretny nastrój i miłą atmosferę. Nietrudno wyobrazić sobie, jakie wrażenie wywoła wejście z zasypanej śniegiem mroźnej ulicy do pomieszczenia, w którym na ścianie rozkwitły skąpane w słońcu tulipany. Ciągnące się w nieskończoność łany czerwonych kwiatów to również sposób na powiększenie wnętrza. A żółte kwiaty zapalą w salonie lub sypialni domowe słońce.